Ne kiekvienas žino, kad kartu galima vartoti ne visus vaistus. Kai kurie vaistai nedera tarpusavyje, o taip pat ir su tam tikrais maisto produktais, vitaminais.
Retai pasitaiko, kad žmogus vartototų tik vieną vaistą, maisto papildą. Be to, natūralumą vertinantys nevengia ir įvairių vaistinių augalų, kurie ne visada dera su vaistais.
Į vaistinę skubame pačiomis jautriausiomis savo gyvenimo akimirkomis, kai sunegaluojame patys arba mūsų artimieji.
Prieš puldami malšinti galvos ar bet kokį kitą skausmą vaistais, susimąstykite: ar jų tikrai reikia?
Kodėl vaistų poveikis vyrams ir moterims būna skirtingas?
Šaltasis sezonas daugelį verčia traukti nosimi ir apsirūpinti popieriaus atsargomis. Pats metas išsitraukti stiklainėlį medaus ir pasimėgauti šiuo sveikatai naudingu skanėstu! Ar žinote, kokių gydomųjų savybių turi įvairios jo rūšys?
Kai ruošiamės į kelionę, mažiausiai norime galvoti apie galimas ligas, traumas ir sužeidimus, tačiau kartais jų išvengti vis dėlto nepavyksta. Įsigyti mums įprastą vaistą užsienio šalyse gali būti sudėtinga ar net neįmanoma, todėl patartina su savimi pasiimti būtiniausių vaistų ir kitų priemonių – taip išvengsite didelių nepatogumų.
Visi bent retkarčiais geria vaistus, o kai kuriems iš mūsų jie reikalingi nuolat. Ar skaitote, kas parašyta informaciniame lapelyje? Pašalinių poveikių sąrašas ilgas, dauguma iš jų gana įprasti – pykinimas, vėmimas, alergija, mieguistumas, galvos skausmai ir pan. Tačiau tarp jų pasitaiko ir labai neįprastų!
“Man išrašė vaistų, o jie nė kiek nepadeda”. Tokios situacijos pasitaiko gana dažnai, tačiau ne visuomet reikia kaltinti gydytojus. Kartais kalti mes patys, nes vaistus vartojame ne taip, kaip derėtų. Štai kelios taisykles, kurias būtina žinoti.
Vėl susirgote ir niekaip negalite įveikti ligos? Kalti daktarai, išrašantys netinkamus medikamentus ir vaistininkės, dalijančios niekam tikusius patarimus? O ar pagalvojote, kad paprasčiausiai netinkamai vartojate vaistus?
Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius