Dilgėlės – viena iš paprasčiausių ir lengviausiai randamų priemonių, padedančių grąžinti plaukams grožį ir sveikatą: jos naikina pleiskanas, mažina galvos odos niežėjimą, skatina plaukų augimą, juos stiprina.
Kas yra lėtinio nuovargio sindromas, tikriausiai nereikia aiškinti. O ar žinote, kaip su juo kovoti?
Kartais atrodo, kad dilgėlė – tai ne augalas, o pikta širšė, gelianti tada, kai to mažiausiai tikimės. Kadangi odą dirginanti medžiaga yra rūgštinės kilmės, kovoti su jos padariniais liaudyje pirmiausiai siūloma šarmais.
Jonažolė – tai nuo seno žinomas nuostabus gydomasis augalas. Senovės Rusijos žiniuoniai jį vadindavo švento Jono žole (nes augalo žydėjimas sutampa su Joninėmis) arba Jono krauju (nes trinant sėklas ir žiedus ant pirštų lieka kraują primenančios raudonos sultys). Šiandien jonažolių galima rasti daugelio preparatų nuo nudegimų ir antibiotikų bei ...
Mėtos – nuostabus augalas, pasižymintis daugybe naudingų savybių. Kam jas galima panaudoti?
Baliniai ajerai Lietuvoje daugeliui yra gerai pažįstami augalai. Apie tai, kad jie žmonėms buvo svarbūs, galima spręsti ir iš daugybės liaudiškų pavadinimų (airas, airys, ajaras, arielas, arielys, ejeras, tatarška, totorka ir kt.). Ir šiandien ajerais gydomos pačios įvairiausios ligos ir negalavimai.
Dar Avicena rekomendavo kiaulpienes kaip gydomąją priemonę nuo daugelio ligų. Su tuo sutinka ir šiuolaikiniai specialistai.
Kiekvienas žinome, kad maloniausia būti ten, kur skaniai kvepia. Vien todėl savo namus nuolat „puošiame“ įvairiais kvapais: deginame smilkalus, kvepiančias žvakes, purškiame gaiviklius ir dažnai net nesusimąstome, kad nuostabus aromatas gali pakenkti mūsų sveikatai.
Arbatos – labai naudingas dalykėlis (jos ne tik skanios, bet ir padeda kovoti su daugeliu ligų). Jeigu į jas įsidėsite natūralių priedų, poveikis bus dar geresnis!
Pasireiškus pirmiesiems ligos simptomams, visai nebūtina tuojau pat griebtis mikstūrų ir įvairių piliukių ar tablečių. Jeigu įmanoma išsiversti kitais būdais – juos ir išmėginkite. Kam nuodyti savo ir taip sergantį organizmą?
Žmonės ir delfinai yra vienintelės rūšys, kurios mylisi dėl malonumo