Prieš dvejus su puse metų šešiametis Kristianas Makfilamis sužinojo, su kokiomis problemomis susiduria vėžiu sergantys vaikai. Tada jis nusprendė atsiauginti plaukus ir paaukoti juos perukams. Per tą laiką berniukas užsiaugino 25 cm ilgio kasas. Keturios nukirptos uodegytės iškeliavo tiems, kam jų reikėjo labiau.
Vieningo atsakymo į klausimą, kodėl susergama vėžiu, nėra, tačiau nemaža dalis specialistų sutinka, kad mityba tam taip pat turi įtaką. Štai kokie produktai mažina riziką susirgti šia liga.
Niekam nėra paslaptis, kad sergamumas krūties vėžiu tampa vis opesne problema. O ar žinote, kaip užkirsti kelią šiai ligai?
Liūdna, tačiau plaučių vėžys – dažniausia mirtimi pasibaigianti onkologinė liga. Norintiems užkirsti jai kelią, specialistai rekomenduoja prisiminti keletą paprastų taisyklių. Jų laikymasis gali išgelbėti jūsų gyvybę!
Kava – tai vienas populiariausių gėrimų. Pasaulyje kasdien suvartojama daugiau nei 5 milijardai puodelių. Daugelis žmonių neįsivaizduoja ryto be kavos. Tačiau ar ją vartoti sveika? Daugybė mokslinių tyrimų atskleidė tiek neigiamus, tiek teigiamus kavos vartojimo aspektus.
Šiuolaikinis žmogus gyvena sudėtingomis sąlygomis. Vėžio atvejų kasmet užfiksuojama vis daugiau, ir vienintelis būdas to išvengti – pasikeisti patiems ir pakeisti savo gyvenimo būdą.
20 vėžiu sergančių pacientų buvo pakviesti į studiją. Jiems padarė šukuosenas ir makiažą, bet jų buvo paprašyta nežiūrėti. Juos pastatė priešais vienpusį veidrodį, už kurio stovėjo fotografas. Jo užduotis – įamžinti laimės ir nerūpestingumo akimirką, priversti pamiršti ligą – bent sekundei...
Mokslininkai iš Kopenhagos padarė išvadą, kad naktinėje pamainoje dirbančios dailiosios lyties atstovės labiau rizikuoja susirgti krūties vėžiu, negu tos, kurios dirba dieną. Jeigu naktinėje pamainoje tenka dirbti daugiau nei 2 kartus per savaitę, ši rizka išauga iki 40 %.
Aptemptos kelnės, ankšti korsetai ir apatiniai rūbai gali sukelti rimtų sveikatos problemų, teigia mokslininkai.
Mokslininkams pavyko įrodyti, kad vienišų žmonių imuninė sistema silpnesnė, o tai lemia didesnę tikimybę susirgti širdies bei kraujotakos ligomis, mažesnį atsparumą virusinėms infekcijoms ir net padidintą vėžio riziką.
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto