Daigintų kviečių nauda sveikatai

Daigintų kviečių nauda sveikatai

Gamta mums siūlo išsigelbėjimą nuo daugybės žmonijai žinomų ligų. Vienas iš unikaliausių ir organizmui naudingiausių maisto produktų yra daiginti kviečiai. Šaunu tai, kad nebūtina kiekvieną kartą bėgti į parduotuvę – daiginti juos nesudėtinga, tad pamėginti gali net vaikai.

Tai ir universalus maistas, ir efektyvus vaistas: jie gerina virškinimą, atkuria sutrikusias  audinių ir organų sistemų funkcijas. Žinoma, daiginti galima ir kitas grūdines kultūras, tačiau gydomosiomis savybėmis labiausiai pasižymi ši.

Kur slypi daigintų kviečių paslaptis? Juose gausu įvairiausių organizmui naudingų medžiagų: vario, seleno, kalcio, kalio, chromo, silicio, jodo, geležies, vitaminų B5, C, D, E, P, folio rūgšties. Dygimo metu didėja jų koncentracija: kad galėtų stiebą aprūpinti reikalingomis medžiagomis, šie elementai įgyja aktyvesnes formas; pasireiškia sinergetinis efektas (vienos medžiagos ima stiprinti kitų poveikį) – būtent todėl daiginti kviečiai vertinami kaip priemonė, pasižyminti itin stipriu gydomuoju ir regeneruojamuoju poveikiu.

Galima sakyti, kad šis gamtos stebuklas pajėgus susidoroti su beveik bet kokia liga. Paprastas pavyzdys: jei reguliariai juos vartosite, po kelių mėnesių džiaugsitės ženkliai pagerėjusiu regėjimu. Na, o jei gydymo kursą tesite ilgiau, akinius galėsite ir visai pamiršti.

Daiginti kviečiai atkuria ir reguliuoja gyvybinius organizmo procesus: normalizuoja ir stabilizuoja medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą, teigiamai veikia kraujotakos, virškinimo, nervų sistemas, aprūpina kraują deguonimi, didina organizmo atsparumą šalčiui ir deguonies badui. Jie taip pat padeda rezorbuoti piktybinius ir gerybinius navikus, cistas ir riebalines sankaupas, slopina uždegiminius procesus ir stiprina organizmo gynybines funkcijas, padeda atsikratyti šlakų, atkuria plaukų spalvą ir tankumą, mažina nagų trapumą. Jau po dviejų savaičių galima pastebėti, kad gerėja bendra savijauta, tačiau tai toli gražu ne visos teigiamos daigintų kviečių savybės.

2 psl. »

Komentarai (8)

Anonimas 2020-11-04 14:22
Ačių Jūsų puslapiai man padėjo mokyklai šauniai parengti pristatyma!
Janina 2019-03-03 19:09
Nuotraukoje yra želmenys ir tekstas apie želmenų naudą, o pavadinimas apie daigintus grūdus. tai kur čia matot grūdus?
Salomeja 2015-04-10 18:20
Pati auginu ir geriu sultis, man asmeniskai padeda, tik reikia zinoti kaip vartoti, o kvieciu daigus naudoju lb mazus iki 3 mm dydzio, didesni tampa nuodingi, autorius padare klaida idedamas nuotrauka, joje kvieciu zelmenys, o ne daigai. Siaip informacijos kas domisi pilna internete ir be sio straipsnio. Naudokit siuos produktus ir busite sveiki. Sekmes visiems ir daug tukstanciu sveiku gyvenimo akimirku kasdien.....
ypist y galva 2014-09-07 14:02
o_O
Žinanti 2013-04-09 13:09
Yra šiokia tokia nauda iš daigintų kviečių, bet labai maža, tikrai neverta vartoti. Straipsnis perspausdintas ir su klaidinga nuotrauka. Gaila, kad autorius(ė) patys nesupranta apie ką perspausdino straipsnį.
Albertas 2013-04-06 07:51
pabandysiu,ar padeda pavasario simdromo atsikratyti. ???
kristina 2013-03-05 11:43
sunku apsispresti vienur raso vienaip kitur kitaip zinok kur teisybe
žinanti 2013-03-04 11:31
Tai kad čia NE DAIGINTI KVIEČIAI, o ŽELMENYS......

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas