Kartais atrodo, kad pavasarį Lietuvos merginas ištinka baltos varnos sindromas. Šią „baisią ligą“ stengiamąsi išgydyti soliariumuose. Vos pradėjus žiemai eiti į pabaigą, daugelis merginų ir moterų paraleliai pradeda eiti į vadinamąsias įdegio zonas. Pavasarį matome rezultatus – rudos, lyg ką tik Turkijos kurortų grįžusios moterškosios lyties atstovės žingsniuoja gatvėmis.
O ką daryti toms, kurios nusprendžia likti baltomis varnomis? Galima jomis ir likti, tik kartais erzina klausimas „Ar tu nesergi, kad tokia balta?“ Ne, aš tiesiog nematau reikalo eiti į soliariumą. Nusprendžiau pasidomėti, kaip galima turėti dailų įdegį nesitepant ant kūno neaiškios sudėties rudinamųjų kremų ir nesilankant soliariume.
Aliejus – gražaus įdegio palydovas
Aliejus yra tinkamiausia priemonė puoselėti, lepinti ir tausoti odą. Todėl jis gali būti nepakeičiama priemonė ir norint turėti „lengvą“ ir subtilų įdegį.
Morkų aliejus yra praturtintas Vitaminais A, B ir F. Puikiai tinka prieš saulės vonias, padeda išsaugoti natūralų įdegį. Gali būti maišomas ir su kitais natūraliais bei eteriniais aliejais ir naudojamas kūnui, veidui bei plaukams. Jis laikomas vienu vertingiausių odai, kadangi regeneruoja ląsteles, kovoja su laisvaisiais radikalais, jaunina, pagyvina veido spalvą ir suteikia jai švytėjimo.
Paprastai šis aliejus yra morkų ištrauka šalto spaudimo saulėgrąžų aliejuje. Švelnaus vos juntamo morkų stiebelių kvapo, švelnios konsistencijos, oranžinio atspalvio. Į jį galite įlašinti porą lašų morkų sėklų eterinio aliejaus. Gausite nuostabų „morkinį“ eliksyrą, suteiksite odai auksinį atspalvį ir paskatinsite sveiką savaiminį įdegį.
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto
Kitas faktas
Komentarai (32)