Nuo seno taurieji metalai naudoti įvairių ligų gydymui (pavyzdžiui, jie būdavo dedami prie nudegusios arba pažeistos odos). Mūsų dienomis toks gydymas jau beveik nebepraktikuojamas, tačiau žinoti, kuo naudingi auksiniai, sidabriniai ir iš cirkonio pagaminti papuošalai, bus naudinga kiekvienam.
Auksas
Jeigu jums nuolat trūksta jėgų, auksiniai papuošalai – puiki išeitis. Jie suteikia energijos, tonizuoja organizmą ir pakelia nuotaiką. Auksas gerina kraujotakos sistemos veiklą ir padeda kovoti su skrandžio bei dvylikapirštės žarnos opomis.
Šis metalas pirmiausiai rekomenduotinas žmonėms, sergantiesms virškinamojo trakto ir onkologinėmis ligomis. Auksinės grandinėlės gali netgi padėti įveikti aritmiją ir pagerinti širdies darbą, tačiau vyrams nederėtų nuolat nešioti papuošalų, pagamintų iš šio metalo (ypač žiedų) – laikui bėgant, jis oksiduojasi, išsiskiria medžiagos, kurios neigiamai veikia vyriškas lytines liaukas ir gali sutrikdyti seksualinį gyvenimą. Ne šiaip sau musulmonams kategoriškai draudžiama nešioti auksinius žiedus.
Sidabras
Pasižymi antibakteriniu poveikiu, ramina nervų sistemą, reguliuoja vidaus organų (smegenų, kepenų ir skydliaukės) bei virškinimo sistemos darbą. Ypač rekomenduotinas žmonėms, sergantiems lėtiniu bronchitu, gastritu, cukriniu diabetu ir urologinėmis ligomis. Padeda nuo rėmens.
Tiek auksiniai, tiek sidabriniai žiedai veikia svarbius ant rankos esančius taškus. Jeigu perspausite bevardį pirštą, galite sutrikdyti hormonų balansą, vidurinį – tikėtina, kad turėsite bėdų dėl aterosklerozės, rodomąjį – problemų dėl stuburo, o mažylį – dėl žarnyno. Dėl šios priežasties žiedus einant miegoti reikėtų nusiimti. Leiskite rankoms pailsėti.
JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.
Kitas faktas
Komentarai