Siūlome keletą balinamųjų kaukių receptų, kurias nesunkiai galėsi pasigaminti namuose.
Balinamoji kaukė su varške ir vandenilio peroksidu. Vandenilio peroksido ir varškės derinukas – puiki išeitis toms, kurios svajoja apie baltesnę veido odą ir mėgsta išmėginti naujas kaukes. Ištrink ketvirtadalį pakelio varškės su kiaušinio tryniu, įlašink penkis lašelius vandenilio peroksido ir viską dar kartą gerai ištrink. Kaukę tepk ant veido ir kaklo odos, palaikyk ketvirtį valandos. Jeigu be balinamojo efekto tau reikia ir maitinamojo, įmaišyk į šią kaukę šaukštelį medaus (tik tuo atveju, jei nesi jam alergiška).
Balinamosios kaukės su citrinų sultimis. Veido odą galima pašviesinti naudojant grynas citrinų sultis arba kaukes su jomis. Labai populiari medaus ir citrinų sulčių kaukė (50 g medaus ir 5 lašai sulčių). Ji naudojama rytais, o nuplaunama po penkiolikos minučių. Jeigu nori darytis ją vakare, masė turėtų būti šiek tiek tirštesnė. Tokiu atveju įmaišyk šiek tiek kvietinių miltų. Po šios kaukės reikia pasitepti maitinamuoju kremu. Dėmesio! Jeigu tavo oda sausa ir tu nori pasidaryti kurią nors iš minėtų kaukių (su vandenilio peroksidu arba citrinos sultimis), į jos sudėtį būtinai turėtum įtraukti ir valgomąjį šaukštą tirštos grietinėlės.
Balinamosios kaukės su pienu. Balinamuoju poveikiu pasižymi ir kaukės su pienu, tačiau jų poveikis yra daug švelnesnis, labiau tausojantis odą. Paprasčiausiai balinamajai kaukei prireiks trupučio maltų avižinių dribsnių ir maždaug 50 g rūgštaus pieno. Galima pasidaryti kaukę iš molio, sumaišius su pienu jo miltelius (mėlynas molis pasižymi geriausiu balinamuoju efektu). „Krapštukėms“ galima pasiūlyti štai tokį receptą: į pusę stiklinės šviežio pieno, pašildyto iki kūno temperatūros (maždaug 36 laipsnių), nuolat maišydama įpilk du arbatinius šaukštelius konjako, ir vieną – citrinų sulčių. Sudrėkink šiuo mišiniu marlę ir palaikyk ją ant veido penkiolika minučių (išskyrus zoną aplink akis). Po procedūros nusiprausk arba nusivalyk drėgna servetėle.
Komentarai (2)