Kaip po vasaros susigrąžinti puikią išvaizdą?

Kaip po vasaros susigrąžinti puikią išvaizdą?

Vasara, saulė ir karštis palieka savo pėdsakus ant plaukų, odos ir nagų. Vis dėlto jau beveik ruduo, o būti gražioms norisi visada. Štai keli patarimai, padėsiantys greičiau „reanimuotis“ po šiltojo sezono.

Pakeiskite kremą. Saulės spinduliai naikina kolageną, oda tampa panaši į subliuškusį balioną. Atkurti jos struktūrą ir stangrumą galima naudojant kremą su kolagenu ir antioksidantais.

Pigmentinių dėmių šalinimas. Ultravioletiniai spinduliai provokuoja nepageidaujamų „puošmenų“ atsiradimą. Atsikratyti jų galima prieš miegą tepant priemones su retinoliu arba nelabai agresyvius balinamuosius kremus.

Pamirškite randus. Šiluma ir drėgmė skatina spuogelių atsiradimą. Likusius randelius galima pašalinti lazeriu kosmetologo kabinete.

Jeigu nusideginote. Nors karščiai jau praeityje, noras keliauti ten, kur šilčiau, kartais priverčia mus pakoreguoti savo atostogų planus. Nusideginus saulėje reikia iš karto pasitepti priemonėmis nuo uždegimo – taip sumažinsite skausmą, o artimiausiomis dienomis patartina naudoti balzamą su alavijų ekstraktu.

Grąžinkite plaukų žvilgesį. Nuo jūros vandens ir saulės jie išblunka. Šią problemą padės išspręsti plaukų laminavimas.

Apsaugokite dekoltė sritį. Apsauginiu kremu reikia teptis ne tik veidą, bet ir kaklą, atviras kūno vietas. Na, o jeigu dėmių vis dėlto atsiranda, atsikratyti jų padeda balinamosios priemonės su hidrochinonu.

Išplaukite chloro likučius. Šviesiai plaukus dažančios moterys, daug laiko praleidžiančios baseine, pastebi, kad jie įgyja negražų žalsvą atspalvį. Keletą dienų panaudokite giliai valantį šampūną.

Atsikratykite raudonio. Nuo UV spindulių ant nosies ir skruostų gali trūkti kraujagyslės. Išspręsti šią bėdą padės kosmetologas.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas