Sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be plaukuotų, kailiniuotų, žvynuotų keturkojų ir dvikojų augintinių – nenuostabu, kad praktiškai kiekvienuose namuose yra bent po vieną gyvūnėlį. Įdomiausia tai, kad jie tampa ne tik namų puošmena ar draugu, bet taip pat ir sporto partneriu. Tad kam gi tinka gyvūnai?
Drambių polo. Šis žaidimas žaidžiamas jodinėjant ant dramblių ir labai mėgstamas Šri Lankoje, Nepale, Indijoje ir Tailande.
Arklių futbolas. Tiek maži naminiai gyvūnėliai, tiek dideli aptvaruose uždaryti gyvūnai kasdien patiria didelį stresą. Kaip gi išlieti susikaupusią įtampą? Geriausias būdas – pažaisti. Arklių futbolas žaidžiamas su raiteliais arba be jų.
Dar viena neįprasta pramoga – šeškų kišimas į kelnes. Žaidimo esmė: būti sukandžiotam ir neimti to į galvą. Svarbu, kad dalyvis būtų blaivus, o šeškai turėtų visus dantis. Laimi tas žmogus, kuris ištveria ilgiausiai.
Karvių dvikovos. Tai jau šveicarų tradicija. Karvė kovoja prieš karvę, kiekviena kova trunka iki 40 minučių. Kažkas panašaus rengiama Prancūzijoje, Italijoje ir Turkijoje.
Kupranugarių imtynės. Kadangi kupranugariai iš prigimties nekaringi, pažiūrėti tikrai yra į ką. Turbūt daugiausia emocijų sukelia bandymas priversti juos kovoti tarpusavyje.
Dramblių krepšinis.
Šunų dvikova. Ši sporto šaka daugelyje išsivysčiusių šalių nėra legali, tačiau vis dar labai populiari.
Sraigių lenktynės. Numeriai prilipinami arba užrašomi ant kiauto, trasos ilgis – nuo 32,5 iki 35 cm. Jos kiekvienais metais rengiamos daugelyje pasaulio šalių.
Kalakutų boulingas. Panašus į paprastą boulingą, tačiau jam naudojami šaldyti kalakutai ir 10 plastikinių butelių, atstojančių kėglius. Mėgstamas Kanadoje ir Jungtinėse Valstijose.
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..
Kitas faktas
Komentarai