Šiandien arbatos pakeliai – įprastas dalykas. O išrastas jis 1904 metais, ir visai atsitiktinai, kai taupus pardavėjas Tomas Salivanas nusprendė, kad pigiau savo produkcijos pavyzdžius bus siųsti ne didelėse dėžutėse, o mažuose medvilniniuose paketėliuose. Salivano klientai pamanė, kad arbatą plikyti reikia būtent taip, ir jau visai greitai pardavėjas gavo labai daug „arbatos pakeliuose“ užsakymų.
Bakteriofagų naudojimas infekcijų gydymui Tarybų Sąjungoje buvo visiškai įprastas dalykas, nors visame likusiame pasaulyje – uždraustas.
Viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių lengvai įveikiamų mirtingumo priežasčių – nejudrus gyvenimo būdas.
Anot legendos, kruasanai (prancūziški rageliai) atsirado kaip krikščionybės pergalės prieš islamą simbolis. Dėl šios priežasties kai kurie musulmonų fundamentalistai draudžia šį pusmėnulio formos konditerinį gaminį.
Triušių negalima maudyti – jeigu šie gyvūnėliai patenka į vandenį, jie gali mirti nuo šoko.
Senovės graikų dramaturgas Eschilas mirė labai neįprasta mirtimi: erelis jo pliką galvą palaikė akmeniu ir numetė vėžlį, tikėdamasis sudaužyti kiautą.
Ugandoje vidutinė gyvenimo trukmė – 15 metų. Tai – viena vargingiausių pasaulio šalių. Net 37,7 % gyventojų turi prasimaitinti už 1,25 dolerio per dieną.
Komentarai