Graži moterų šypsena jau ne vieną amžių traukia stipriosios lyties atstovų dėmesį, žavi ir gundo. Išpuoselėtos lūpos nėra nereikšmingas tobulo įvaizdžio akcentas, o galingas ginklas, kuriuo reikia išmokti naudotis. Bėgant metams, daugelis moterų pastebi, kad lūpų kampučiai nusileidžia žemyn – jeigu norite to išvengti, galima du ar tris kartus per dieną daryti specialius pratimus, skirti šiek tiek laiko veido gimnastikai ir pasitelkti kitų nė kiek ne prastesnių priemonių arsenalą.
Lūpų priežiūra prasideda nuo elementarių higienos taisyklių: nepamirškite vakarais prieš miegą nusivalyti lūpdažio – daryti tai geriausia naudojant tamponą, suvilgytą emulsijoje arba kreme (nenaudokite vandens ir muilo, nes lūpų oda yra labai jautri, o muilas ją tik išsausina).
Palepinkite lūpų odą įvairiomis natūraliomis kaukėmis, pagamintomis, pavyzdžiui, iš medaus – pasitepkite juo lūpas ir po 15–20 minučių nusiplaukite ir pasitepkite kremu. Na, o jeigu po kelis kartus per dieną naudosite joms morkų arba agurkų sultimis ir palauksite, kol jos visiškai susigers, oda taps labai minkšta ir švelni.
Kaip prižiūrėti lūpas po permanentinio makiažo?
Jeigu neseniai darėtės lūpų tatuažą (permanentinį makiažą), joms reikės ypatingos priežiūros. Dar keletą savaičių nerekomenduojama naudoti įprastų lūpų dažų, praustis reikia tik virintu vandeniu – taip išvengiama infekcijų. Kol visiškai pasveiksite, draudžiama lankytis saunoje ir baseine, reikia atsisakyti karštų gėrimų, šiurkštaus ir aštraus maisto. Visa tai reikalinga tam, kad nepažeistumėte gyjančios vietos. Naudokite apsauginį kremą po kelis kartus per dieną, ir jūsų lūpos taps tokios, apie kokias visada svajojote.
Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.
Kitas faktas
Komentarai (6)