Kiaušinių lukštų panaudojimo būdai

Kiaušinių lukštų panaudojimo būdai

Jei manote, kad kiaušinių lukštai neturi jokios vertės, labai apsirinkate. Juo kuo puikiausia galima panaudoti buityje. Štai kelios idėjos!
 
Daržo apsauga nuo kenkėjų

Jei norite pasaugoti savo daržą nuo šliužų, sraigių ir smulkių graužikų jums labai pravers kiaušinių lukštai. Ši priemonė yra visiškai natūrali ir saugi. Tiesiog pabarstykite aplink sodinukus smulkintų lukštų – sraigės ir šliužai aštriais lukštais nešliaužios, o kitus potencialius kenkėjus atbaidys kiaušinių kvapas.
 
Nuo sąnarių skausmo
 
Jei jus kankina sąnarių skausmas, išbandykite tokią priemonę: susmulkinkite kiaušinių lukštus, suberkite į stiklinį indą, užpilkite obuolių actu ir palaikykite tamsioje. Sąnarius galima trinti šiuo skysčiu jau po 2 dienų, galiojimo laikas – iki kelių mėnesių (su sąlyga, kad laikysite tamsioje ir vėsioje vietoje).
 
Veido kaukė
 
Norite, kad oda būtų minkšta ir švelni? Kiaušinių lukštus galima panaudoti ir grožio procedūroms.
 
Susmulkinkite 1-2 kiaušinių lukštus, išplakite miltelius su kiaušinio baltymu ir gautu mišiniu tepkite veidą. Leiskite išdžiūti ir nuplaukite su šiltu vandeniu.
 
Lukštai padės švelniai pašalinti negyvas odos ląsteles, o juose esantis kalcis stimuliuos ląstelių regeneraciją ir pagerins veido spalvą.
 
Jau po vienos tokios procedūros pamatysite akį džiuginančius rezultatus.
 
Saugūs šveitimo milteliai

Jeigu jūsų oda jautri ir linkusi į alergines reakcijas, pamėginkite įprastą buitinę chemiją pakeisti natūraliomis priemonėmis. Paviršių šveitimui kuo puikiausiai tiks smulkinti kiaušinių lukštai – juos reikia susmulkinti, sumalti ir laikyti sandariame plastikiniame indelyje. Naudoti paprasta: muiliną kempinę padažykite į miltelius ir naudokite kaip įprastą plovimo priemonę. Lukštų dalelės saugiai ir efektyviai pašalins nešvarumus, nedirgindamos jautrios odos ir nesukeldamos alerginių reakcijų.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Širdies ir kraujagyslių ligos – sveikatos sutrikimas, kasmet nusinešantis daugiausia žmonių gyvybių.

Kitas faktas