Mėlynasis molis plaukų priežiūroje

Mėlynasis molis plaukų priežiūroje

Keičiantis metų laikams, nemaža dalis dailiosios lyties atstovių pastebi, kad šepetyje lieka daugiau plaukų. Tai vadinama sezoniniu slinkimu – taip nutinka dėl temperatūros ir drėgmės svyravimų, pakitusios plaukų struktūros ir mikroelementų sudėties. Įveikti šią problemą padės mėlynasis molis.

Kodėl reikėtų rinktis būtent jį? Visų pirma, tai natūrali ir ekologiškai švari priemonė. Antra – ji ne be reikalo naudojama terapiniais ir kosmetiniais tikslais. Mėlynasis molis kone idealiai tinka tiek plaukų, tiek nagų ar veido odos priežiūrai. Jame yra svarbių mikroelementų (geležies, magnio, azoto, kalcio ir kalio) ir mineralinių druskų.

Kaip veikia mėlynasis molis? Jis stiprina ir maitina plaukų šaknis. Silicis stimuliuoja plaukų augimą, jie įgyja gražaus ir sveiko žvilgesio. Cheminė molio sudėtis suaktyvina folikulų veiklą, todėl plaukai tampa stipresni, lankstesni ir sveikesni.

Pats paprasčiausias ir patogiausias būdas pagerinti jų būklę – pasidaryti mėlynojo molio kaukę. Į švarų indą įdėkite 2 valgomuosius šaukštus persijotų mėlynojo molio miltelių, tada įpilkite arbatinį šaukštelį kokosų aliejaus (jeigu jis kietas, išlydykite) ir įlašinkite 10 lašų simondsijų (jojobos) aliejaus. Įmaišykite šiek tiek medaus ir žolelių nuoviro (pagal savo skonį). Maišykite iki vientisos konsistencijos.

Gautą masę tepkite per visą plaukų ilgį nuo pat šaknų. Apvyniokite galvą maistine plėvele ir palaukite 1 valandą, tada išsiplaukite galvą įprastu būdu.

Mėlynojo molio kaukę nesunku paruošti ir paprasta naudoti. Jeigu ją darysite reguliariai, po vieną kartą per savaitę visą mėnesį, pastebėsite, kad plaukai ims augti greičiau, pagerės jų struktūra.

Komentarai (2)

Rasa 2012-05-21 19:29
Kosmetikos priemonių parduotuvėse yra
Vaidute 2012-05-21 19:29
Kur to mėlynojo molio galima įsigyti?

Ar žinote, kad...

Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.

Kitas faktas