Kad organizmo imuninė sistema veiktų be priekaištų, reikia pasirūpinti toksinų šalinimu. Geriausia, kad detoksikacija būtų lėta, tačiau veiksminga. Ekstremalūs organizmo valymo metodai, pavyzdžiui, kepenų valymas, įvairios klizmos, badavimas arba įvairios dietos, turėtų būti taikomi tik trumpą laiką ir ne dažniau kaip kartą per kelis mėnesius (išskyrus tuos atvejus, kai sergama kokiomis nors sunkiomis ligomis ir tenka atsižvelgti į individualius poreikius). Kad organizmą valyti būtų lengviau, į savo kasdienį racioną rekomenduojama įtraukti tam tikrų vaisių ir daržovių.
Šios metodikos esmė yra tokia, kad vartojami tik natūralūs ir neapdoroti produktai. Jeigu norite sumažinti organizmui daromą žalą, užuot gėrę pirktinius gėrimus buteliukuose ir konservuotas sultis, pakeiskite jas šviežiai spaustomis. Taip pat nepatartina vartoti maistui konservuotus arba šaldytus vaisius ir daržoves. Neatsisakykite natūralių antioksidantų – pavyzdžiui, kalendra puikiai tiks organizmo detoksikacijai. Šviežios petražolės gali būti naudojamos praktiškai bet kokiam patiekalui. Chlorelių ir kalendros derinys padeda atsikratyti sunkiųjų metalų.
Česnakai, kaip visiems puikiai žinoma, yra laikomi natūraliu antibiotiku. Jie saugo kepenis – organizmo filtrą. Geriausia česnakus vartoti šviežius, taip pat su ką tik paruoštais patiekalais. Brokoliai naudingi vėžio profilaktikai, taip pat stimuliuoja kepenų veiklą. Omega-3 riebalų rūgštys, kurių gausu žuvų taukuose ir linų sėmenų aliejuje, ne tik padeda įveikti lėtinius uždegimus, bet taip pat apsaugo žarnyno sieneles, o tai reikalinga, kad toksinai iš virškinimo trakto pasišalintų greičiau. Taip pat patartina valgyti daugiau avokadų, neatsisakyti alyvuogių aliejaus. Išvalyti organizmą padeda ir papajos bei jų sėklos, citrinos, burokėliai.
Širdies ir kraujagyslių ligos – sveikatos sutrikimas, kasmet nusinešantis daugiausia žmonių gyvybių.
Kitas faktas
Komentarai