Jei jaučiatės nervingi, pavargę, suirzę, nebūtina iš karto pulti gerti maisto papildų ar sintetinių piliulių. Atgauti jėgas gali padėti karšta vaistažolių vonia. Įvairios vaistažolės vartojamos atsižvelgiant į odos tipą.
KRIENAI. Žiupsnelį džiovintų krienų įdėkite į maišelį ir pakabinkite po čiaupu, kad bėgantis vanduo pro jį tekėtų į vonią. Krienai gerina kraujotaką, taigi net neįsivaizduojate, kaip krienų vonia gali pagerinti savijautą ir sušildyti.
LAURO LAPELIAI. Apie 50 g lapelių užplikykite dviem litrais vandens, nukoškite ir supilkite į vonią. Tai gydo niežėjimą, grybelį, mažina įtampą, sutraukia poras.
KALENDRA. Žiupsnelį kalendros užplikykite dviem litrais vandens, nukoškite ir supilkite į vonią. Tai veikia kaip stebuklinga priemonė nuo nemigos, nuramina, atpalaiduoja raumenis.
GELTONOJI RYKŠTENĖ. 150 g geltonosios rykštenės užpilkite dviem litrais verdančio vandens, po trijų minučių nukoškite ir supilkite į vonią. Tai atgaivins, pašviežins odą, išvalys poras, palygins odą. Jei tokią vonią pasiruošite bent kas trečią dieną, efektą pajusite jau po mėnesio.
KADAGYS. Du šaukštus miškinio kadagio vaisių užpilkite dviem litrais verdančio vandens, palaukite, kol atšals, nukoškite ir supilkite į vonią. Tokią procedūrą kartojant keletą kartų per savaitę, galima tikėtis puikaus efekto: išnyks spuogai, padėsite kūnui atsipalaiduoti, tokia vonia atvers ir išvalys poras.
Rozmarino, liepos, šalavijo lapų, žiedų ir 100 g tarkuoto muilo mišinys padės nurimti itin nervingoms asmenybėms.
Liepžiedžių ir mėtos lapų ištraukos vonioje padės nemigos kankinamiems žmonėms.
Čiobrelio, dilgėlių, šermukšnio lapų, vaistinės ramunėlės žiedų mišinys vonioje padės gausiai prakaituojantiems.
Komentarai