Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai ragina neprarasti budrumo. Saugesni gali jaustis tik tie žmonės, kurie praėjusį sezoną persirgo gripu, ir jų ligą sukėlęs gripo viruso tipas buvo patvirtintas laboratorijoje.
Šių daugiabučių savininkai gyvena iš vargšų, negalinčių susimokėti už prabangesnio ar tiesiog visai paprasto buto nuomą. Brangiausias narvas čia kainuoja 200 dolerių, o pigiausias - 130 dolerių per mėnesį.
Fotografas Benoit Tessier, lankydamasis Prancūzijos Sebbin labaratorijoje, nusprendė užfiksuoti, kaip gaminami silikoniniai krūtų implantai. Štai kaip atrodo ideali krūtinė be moters.
Dauguma šių dienų žvaigdžių ir žvaigždučių yra ne kartą apsilankusios pas plastikos chirurgus. Kas nosies formą pasitobulino, kas riebaliukus nusisiurbė, o kas pasidinino krūtinę. Kiekvienam savo.
Norėtumėte turėti idealų pilvą? Neturite kantrybės mėnesių mėnesiais sportuoti ir treniruoti presą? Turite atliekamų pinigų? Tuomet plastikos chirurgai mielai "padovanos" jums silikoninį pilvo presą.
Kiekvienoje šalyje egzistuoja savitos, mums dažnai neįprastos ir siaubą keliančios tradicijos. Pavyzdžiui Tailande, rugsėjo - spalio mėnesiais vyksta vegetarų festivalis, kurio metu tikimasi sulaukti devynių Imperatoriaus Dievų palankumo.
Kai kurie žmonės pas plastikos chirurgus apsilanko norėdami šiek tiek patobulinti savo išvaizdą, o štai kiti taip pamišę dėl savo dievaičių, kad nusprendžia visais įmanomais būdais su jais supanašėti.
Sarah Burge, kuri pasidarė ne vieną plastinę opraciją, kad taptų panašia į lėlę Barbę, savo septynmetei dukrai Kalėdų proga padovanojo 11.000 dolerių kuponą liposukcijos - riebalų nusiurbimo operacijai.
Siamo dvyniai – tai retas fenomenas, kuris pasitaiko nuo 1 iš 50000 iki 1 iš 100000 gimimų. Maždaug pusė jų gimsta neišnešioti, o kiek mažesnė dalis turi stiprius apsigimimus, dėl kurių negali gyventi.
Pripažinkime, gyvename nuostabioje vietoje: jokių žemės drebėjimų, jokių cunamių ir kitų gamtos stichijų. Netgi vandens, kurio trūkumas jaučiamas tikrai ne viename pasaulio kampelyje, mums taupyti netenka. Tačiau ar tai, kad galime sau leisti eikvoti vandenį reiškia, kad taip ir turime elgtis?
Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.