Riebūs plaukai kelia tiek pat problemų, kiek ir sausi – jie greitai sulimpa ir atrodo kaip neplauti, praranda purumą, įgauna riebų blizgesį... Kokios to priežastys ir ką reikėtų daryti?
Gaila, bet spuogai – ne tik paauglių ir jaunų žmonių problema. Kodėl jie atsiranda? Kaip atsikratyti šios nepageidaujamos „puošmenos“?
Alyvuogių aliejus – puiki priemonė jūsų grožiui. Australijos mokslininkai įrodė, kad kuo daugiau žmonės vartoja šio aliejaus, tuo mažiau raukšlelių vagoja jų veidus. Todėl į savo kasdieninį racioną įtraukite alyvuoges ir jų aliejų.
Sportas ir subalansuota mityba – ne vienintelės priemonės, padedančios pagražinti figūrą. Išmėginkite šiuos liekninamųjų vonių receptus – galėsite ne tik atsipalaiduoti ir pailsėti, bet ir sumažinti apimtis.
Saugoti savo odą nuo žalingo UV spindulių poveikio yra būtina – su šia užduotimi padeda susidoroti apsauginiai kremai. Tačiau ar žinote, kaip atrodo apsaugota ir neapsaugota oda?
Kad ir kokie gražūs būtų moters rūbai ar šukuosena, ligota, blyški ir suvytusi oda bendrą vaizdą neabejotinai sugadins. Žinoma, tokiais atvejais pirmiausiai reikėtų kreiptis į gydytojus ir kosmetologus, tačiau dažniausiai galima išsigelbėti ir savomis jėgomis.
Šerpetojanti ir trūkinėjanti veido oda – gana dažna ir daug rūpesčių kelianti problema. Kokios jos priežastys? Kaip su ja susidoroti?
Tikriausiai pastebėjote, kad plaukų priežiūros priemonės plaukų priežiūros priemonėms nelygu: pavyzdžiui, išplovus galvą su vienu šampūnu ir naudojant kokį nors balzamą plaukai atrodo nublukę ir negyvi, naudojant kitus produktus – „augmenija“ blizga ir žvilga, atrodo kaip reklamoje. Nuo ko priklauso jūsų plaukų blizgesys? Ką daryti, kad jie graž...
Šis receptas pravers visiems, norintiems užkirsti kelią spuogų ir inkštirų atsiradimui. Toniko galiojimo laikas – 7 dienos.
Apie ilgus plaukus svajojančios moterys puikiai žino, kad pasiekti šį tikslą nėra lengva – vos plaukams paaugus ima skilinėti jų galiukai. Kokios šios problemos priežastys? Ką daryti?
Chna – tikras atradimas tiek toms, kurios nori pagydyti plaukus, tiek toms, kurios svajoja pakeisti įvaizdį. Išbandykite šias kaukes – jūsų plaukai bus jums dėkingi!
Naminės plaukų kaukės su kefyru ir kakava pasižymi savo efektyvumu, tinka visiems plaukų tipams ir yra nesudėtingos. Norite sustiprinti savo plaukus ir grąžinti jiems sveiką ir gražią išvaizdą? Rekomenduojame išbandyti šiuos receptus!
Akne, arba kitaip, spuogelių gydymas priklauso nuo ligos stadijos ir tam tikrų specifinių subtilybių. Kovos būdų daugybė, o rezultatų norisi kuo greičiau. Deja, neretai skubėdami pridarome daug klaidų, kurios gydymo eigą tik dar labiau prailgina.
Mielos moterys, sąžiningai prisipažinkite pačios sau: ar rankoms skiriate kur kas daugiau dėmesio, nei savo kojoms? Greičiausiai taip, juk rankas kiekvieną dieną mato ir bendradarbiai, ir draugai ir visi kiti aplinkiniai.
Daugelis iš mūsų bent retkarčiais naudoja odos šveitiklius – pirktinius arba gamintus savomis rankomis. Kiti gi į juos žiūri skeptiškai, kaip į nereikalingą pinigų ir laiko švaistymą. Kas teisus?
Pavasarį ir rudenį labiau slenkantys plaukai – gana įprastas reiškinys. Tačiau ką daryti, jeigu tai kartojasi nuolat? Ką tai reiškia ir kas gali padėti?
Dilgėlės – viena iš paprasčiausių ir lengviausiai randamų priemonių, padedančių grąžinti plaukams grožį ir sveikatą: jos naikina pleiskanas, mažina galvos odos niežėjimą, skatina plaukų augimą, juos stiprina.
Keičiantis metų laikams, nemaža dalis dailiosios lyties atstovių pastebi, kad šepetyje lieka daugiau plaukų. Tai vadinama sezoniniu slinkimu – taip nutinka dėl temperatūros ir drėgmės svyravimų, pakitusios plaukų struktūros ir mikroelementų sudėties. Įveikti šią problemą padės mėlynasis molis.
Pasirinkti toninį kremą vasarai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Kosmetologai pasirūpino, kad moterys rastų jo bet kokiam odos tipui ir bet kokiam metų laikui. Asortimentas didelis – išsirinkti idealią priemonę gali netgi brandžios odos savininkės.
Vasara, saulė ir karštis palieka savo pėdsakus ant plaukų, odos ir nagų. Vis dėlto jau beveik ruduo, o būti gražioms norisi visada. Štai keli patarimai, padėsiantys greičiau „reanimuotis“ po šiltojo sezono.
Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.