Artėjant šiltajam metų laikui žmonės suskuba į kosmetologijos klinikas, kad specialistai atgaivintų pavargusią po žiemos veido odą. Žiemą, šildymo sezono metu, oda praranda drėgmę, atsiranda sausumo, tempimo jausmas, dažnai oda suskirsta, nuo šalčio gali atsirasti ir alerginės reakcijos ant rankų bei veido. Žiemą odai itin trūksta saulės, natūra...
Be sezoninių ligų, užklumpančių šaltu, vėjuotu ir drėgnu metų laiku, dažną ima kankinti ir odos problemos. Ypač – įsijautrinusi, paraudusi, sausėjanti, šerpetojanti oda. Dermatologai įspėja, kad į odos problemas nereikėtų žiūrėti pro pirštus – jos gali rodyti ir sveikatos sutrikimus.
Atšiaurus oras ir vėjas dažnai išsiurbia visą drėgmę iš plaukų, padaro juos trapius ir lengvai pažeidžiamus. Plaukai tampa nepaklusnūs ir lengviau įsielektrina. Šių problemų galima lengvai išvengti, jei tinkamai rūpinsitės savo plaukais. Štai keli patarimai, kurie puikiai papildytų kasdieninę grožio rutiną.
Apie svogūnų kaukių plaukams efektyvumą girdėti teko daugeliui, tačiau patikrinti, ar jos tikrai tokios veiksmingos, ryžtasi mažuma...
Pasiruošimai didžiosioms metų šventėms iš dailiosios lyties atstovių atima nemažai laiko ir jėgų. Kosmetiniams eksperimentams laiko nėra, o atrodyti pritrenkiančiai nori kiekviena. Siūlome keletą procedūrų ir receptų, švenčių išvakarėse padėsiančių jums atrodyti nepriekaištingai.
Atšalus orams vienas iš didžiausių malonumų – pasilepinti šiltoje vonioje. Vanduo padeda atsipalaiduoti, atsikratyti patiriamo streso, įtampos, blogos nuotaikos. Na, o jei į vandenį įbersite žiupsnelį jūros druskos, tai bus naudinga ne tik jūsų sveikatai, bet ir grožiui
Dauguma vyrų šventai tiki, kad žino apie skutimąsi viską, tačiau jeigu po šios procedūros pastebite, kad jūsų oda sudirgusi, pažeista, o pats procesas jums nemalonus, gali būti, kad kažką darote netinkamai.
Statistika rodo, kad problemų dėl pleiskanų turi maždaug 20 % žmonių. Jeigu jos vargina ir jus, siūlome išbandyti šiuos laiko patikrintus receptus!
Šerpetojanti ir šiurkšti oda – pagrindinis rudens „simptomas“. Pakalbėkime apie tai, kaip prižiūrėti rankas spalio ir lapkričio mėnesiais.
Visos merginos bent retkarčiais laužo dvi taisykles: spaudo spuogus ir pamiršta reguliariai plauti makiažo teptukus bei kempinėles. Kuo tai pavojinga?
Ne viskas, kuo mus gąsdino vaikystėje, užaugus pasitvirtino, nors kai kurie įspėjimai vis dėlto buvo ne be pagrindo.
Vienas iš veiksmingiausių būdų turėti sveiką ir skaisčią odą – veido valymas. Dažnai dėl didelio noro atrodyt dailiai su veido oda imame elgtis neatsargiai, namuose išbandome įvairiausias procedūros, veido valymus, kas vėliau gali atnešti ir priešingą rezultatą.
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, mūsų šalyje gyventojų išvaizda šiuo metu oficialiai rūpinasi daugiau nei 17 tūkst. grožio paslaugų teikėjų. Lietuvoje atlikti patikrinimai rodo, kad ne visi grožio specialistai į šią veiklą žiūri atsakingai.
Pajuodusios ir suskerdėjusios alkūnės ne visada reiškia, kad rūpinatės savimi netinkamai. Kartais dėl to galima kaltinti visai kitas aplinkybes (pavyzdžiui, endokrininės sistemos ligas, menopauzę, kuomet oda tamsėja dėl sumažusio estrogeno lygio organizme, įvairias infekcijas, antibiotikus, cukrinį diabetą ir kt. Taip pat oda jautriai reaguoja į...
Kaukės iš kosmetinio molio gali tapti puikia veido ir kūno odos priežiūros priemone, tačiau specialistai nerekomenduoja tokiomis procedūromis lepintis dažniau nei vieną kartą per savaitę. O kaip išsirinkti molį ir ką dar reikia žinoti?
Ilgi, gražūs ir sveiki plaukai – daugelio dailiosios lyties atstovių svajonė. Be mėnulio kalendoriaus, specialių šampūnų ir kaukių padėti atsiauginti plaukus gali ir pakoreguota mityba. Kokius produktus valgyti, kad plaukai augtų greičiau ir būtų sveikesni?
Daugelis žmonių į pakitusią nago spalvą ar sustorėjusį jo kamputį numoja ranka O juk tai – pirmas požymis, kad jūsų nagą gali būti pažeidęs grybelis. Negydomas nagų grybelis vis giliau skverbiasi į nagą ir toliau plinta. Daugelis nieko nedaro tol, kol parodyti nagus tampa nepatogu ir gėda. Pasiekius tokią ligos stadiją nagų grybelio gydymas tamp...
Atostogų planavimas – malonus užsiėmimas, kuris greitai apkarsta prisiminus savo neestetiškus nagus. Dažna neestetiškų nagų priežastis — grybelinė nagų infekcija. Negydoma grybelinė nagų infekcija plinta tol, kol apima visus nagus – tuomet ir spalvotas lakas problemos nepaslėps. Skaitykite, ką daryti pastebėjus pažeistą nago plokštelę.
Depresija visame pasaulyje serga milijonai žmonių. Labiausiai paplitę šio reiškinio požymiai – vangumas, negatyvios mintys, dirglumas, išnykęs susidomėjimas mėgstamais dalykais. Net ir įprasti kasdieniai veiksmai tampa tiesiog nepakeliami. Dalinamės tikra ir daugybės dėmesio sulaukusia istorija!
Ar dažnai palepinate savo kojas, ar skiriate joms pakankamai dėmesio? Daugelis dailiosios lyties atstovių labiausiai rūpinasi savo veidu, šiek tiek mažiau – rankomis, apie kojas dažniausiai iš viso pamiršta. O juk vonelės – svarbi namų sąlygomis atliekamo pedikiūro dalis. Jos ne tik ramina ir mažina nuovargį, bet taip pat ir minkština suragėjusi...
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto