Atšilus orams daugelis žmonių susiduria su ne itin malonia problema – pagausėjusiu prakaitavimu. Tai normalus reiškinys, kuriuo kūnas kontroliuoja temperatūros pusiausvyrą. Turime gausybę priemonių, kurios padeda išvengti nemalonaus kūno kvapo ir kartu gali pakenkti mūsų sveikatai.
Vasara – poilsio metas mums, bet ne mūsų odai ir plaukams. Kaip karštuoju metų laiku pasirūpinti savo kūnu?
Norite pamiršti pėdų sausumą, niežtėjimą ir įtrūkimus? Siūlome išbandyti 10 nesudėtingų būdų ir džiaugtis švelniomis kaip kūdikio pėdomis!
Visi yra bent viena ausimi girdėję, kad maistas vienaip ar kitaip veikia odos būklę. Ir nors dėl šio reiškinio vis dar verda diskusijos, yra ne vienas realus pavyzdys, kaip pakoreguota mityba padėjo atsikratyti odos problemų.
Jeigu norite išsigydyti plaukus, 5 minučių per 2 ar 3 dienas neužteks – reikės savo „augmeniją“ valyti, maitinti ir drėkinti. Galite pasinaudoti alternatyva – gydykite plaukus naktį. Naktinės priežiūros privalumas yra tas, kad kaukių nebereikia daryti taip dažnai – užteks ir vieno karto per savaitę.
Šiandien apie organizmo „vidinį laikrodį“ žinoma jau gana nemažai. Nuo mūsų bioritmų priklauso ne tik kai kurių vaistų, bet ir kosmetikos poveikis. Žinodami, kada jūsų oda geriausiai sugeria vienus ar kitus komponentus, galite padidinti naudojamų priemonių efektyvumą.
Niekam nėra paslaptis, kad mes dažniausiai labiau rūpinamės viena ar keliomis kūno dalimis, o ne visu kūnu apskritai. O juk odos sausumas sukelia diskomfortą ir begalę nemalonių pojūčių... Laimei, šią problemą galima nesunkiai įveikti – tereikia žinoti keletą svarbių dalykų ir rasti sau laiko.
Plaukų slinkimas tam tikrais gyvenimo tarpsniais vargina tiek vyrus, tiek moteris. Jis gali užklupti iš pirmo žvilgsnio visiškai sveikus žmones ar būti kaip vienas iš kitų negalavimų simptomų. Be abejonės, moterys į plaukų slinkimą reaguoja žymiai skaudžiau. Vyrams nepaisyti šios bėdos padeda visuotinai priimtina nuomonė, kad vyriško tipo plikim...
Kalbant apie plaukus – vyrų norai paprasti: per anksti nenuplikti ir nepražilti. Vis dėlto dauguma elgiasi taip, kad šiuos procesus tik paskatina. Kokias klaidas jie daro?
Kiekviena svajojame apie glotnią, aksominę, gražiai įdegusią kūno odą. Dažna šiai pagundai neatsispiriame net šaltuoju metų laiku, o ką jau kalbėti apie vasarą… Ką daryti įpusėjus žiemai?
Kodėl prikimba nagų grybelis? Ar įmanoma jį išgydyti, o gal teks visą gyvenimą kompleksuoti dėl negražių nagų? Kalbamės su dermatologijos ir estetinės medicinos klinikos „Mezoderma“ gydytoja dermatologe Neringa Lapinskiene.
Kas yra ir kaip atrodo celiulitas, puikiai žino turbūt kiekviena dailiosios lyties atstovė. Priemonių šiai problemai spręsti lyg ir netrūksta, tačiau efektyvios ne visos, be to, niekas nenori be reikalo išlaidauti. Todėl šį kartą pakalbėsime apie anticeliulitinius įvyniojimus namuose ir kitas labai paprastas, tačiau išties veiksmingas priemones.
Pripažinkime: mums patinka sėdėti jaukioje prišildytoje patalpoje. Gaila tik, kad tuo visiškai nesidžiaugia mūsų oda – juk sausas šildomų patalpų oras „ištraukia“ drėgmę iš giliausių odos sluoksnių. Prisidėjus vėjui ir šalčiui, prarandamas odą saugantis lipidų sluoksnis. Įvykus dehidratacijai, oda praranda savo elastingumą, tampa šiurkšti, pleis...
Kiekviena savo išvaizda besirūpinanti moteris, išbandžiusi ne vieną ir ne dvi priemones, žino, kas jai tinka geriausiai ir kaip pasiekti trokštamo rezultato. Deja, stipriais ir greitai augančiais plaukais pasidžiaugti gali tikrai ne visos. Siūlome jums gana nesudėtingą, tačiau efektyvų receptą, padėsiantį išspręsti šią problemą.
Šį kartą papasakosime, kaip pasidaryti lūpų blizgį pačioms – tai visiškai nesunku, be to, ir kainuoja pigiau. Iš esmės tai tik pagrindas, kurį galima modifikuoti pagal savo poreikius – galėsite pasidaryti bet kokios spalvos, skonio ir kvapo priemonę. Tai, beje, labai pravers, jeigu norėsite ką nors nustebinti malonia rankų darbo dovanėle.
Apie odos priežiūrą žiemą sklando daug mitų. Štai dažniausi iš jų.
Paverskite galvos plovimą gydomąja procedūra. Plaukus, kaip ir odą, reikia maitinti, drėkinti, palepinti kaukėmis ir valyti, ir daryti tai galima netgi namuose, naudojant įprastą, tačiau mūsų pačių pagerintą, šampūną.
Mimikos raukšlės aplink akis išduoda, kad greičiausiai daug šypsotės, tačiau pažiūrėjus į veidrodį, kartais pasidaro liūdna... Nepriklausomai nuo amžiaus, ši problema kamuoja daugelį dailiosios lyties atstovių, tačiau ją galima įveikti. Jeigu nenorite, kad raukšlės gilėtų ir toliau jus sendintų, turėtumėte su jomis kovoti reguliariai.
Kartais plaukų augimo greitis mūsų netenkina – mums atrodo, kad jie tiesiog „stovi vietoje“, nors ir galiukus reguliariai pakerpame, ir plaukus kaukėmis palepiname... Kodėl? Ir ką daryti?
Yra daug būdų ir receptų, padedančių atkurti pažeistų plaukų struktūrą, suteikti papildomos apimties ir padaryti plaukus vizualiai storesnius. Naminės priežiūros priemonės paprastai būna nesudėtingos, komponentai – pigūs, tačiau veiksmingi. Viena iš populiariausių sudedamųjų dalių, dėl kurios plaukai atrodo storesni, stipresni ir stangresni – pa...
Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.