Sutrikusi kojų kraujotaka – menkas malonumas ir didelės sveikatos problemos. Ateityje tai gali turėti nepageidaujamų pasekmių, tačiau laiku pradėjus gydytis, jų įmanoma išvengti.
Mėgstami ir anksčiau niekada nenuvylę batai ėmė trinti kojas. Jausmas toks, lyg jos būtų švininės, o ir atrodo nekaip... Pažįstama? Su šiomis problemomis susiduria daugybė moterų, ypač vasarą, nėštumo metu ir per mėnesines.
Vakare į bet kuriuos batus nebeįmanoma įkišti kojos, o rytais sunku net į veidrodį pažiūrėti? Edema – ne vieną žmogų kankinanti problema. Kaip žinia, žmogaus kūną sudaro maždaug 70% vandens.
Pomėgis nuolat avėti batelius su itin aukštu kulnu į gera tikrai neišeis – ypač toms dailiosios lyties atstovėms, kurioms išsivysčiusi plokščiapėdystė, antsvoris ir varikozinis venų išsiplėtimas. Tokios moterys gali sau leisti ne aukštesnius nei 5 centimetrų kulniukus.
Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..