Australų mokslininkai jau nuo 2004 metų tarpusavyje nesutaria, ar vitaminas C (askorbo rūgštis) yra išties toks jau stebuklingas ir geras vaistas nuo peršalimo ligų, kaip mums įprasta manyti. Norėdami išsiaiškinti tiesą, jie atliko per 30 tyrimų.
Mečislovas Vasiliauskas - įdomus pašnekovas, kuris ilgus metus domisi įvairiomis netradicinės medicinos šakomis. Publikuojame interviu su juo.
Mūsų dienomis preparatų, skirtų stiprinti imunitetą, galima įsigyti bet kurioje vaistinėje. Kita vertus, liaudiški receptai nepraranda savo aktualumo (ypač šiuo metų laiku). Siūlome keletą pačių efektyviausių liaudiškų receptų.
Kviečiame dalintis savo sveikatos receptais - gal geriate ypatingą arbatą arba turite savo treniruočių sistemą? Papasakokite mums, įdomiausius receptus publikuosime, o jų autorius pradžiuginsime dovanomis!
Nesinori net prisiminti ankstesniojo savo gyvenimo laikotarpio. Sulaukus 40-ties, sveikata buvo visiškai pašlijusi: kamavo nuolatiniai nugaros ir sąnarių skausmai, svaigo galva, ėmė silpnumas, nebuvo jėgų. Vos temdama kojas, kaip zombis, nušliaužiu į darbą ir atgal, ir vis laukiu savaitgalio, tikėdamasi pailsėti ir šiek tiek atsigauti.
Turbūt nedaugeliui Lietuvoje yra žinomas Annos Wigmore (Ona Varapickaitė, 1909 – 1994) vardas. Tai lietuvė, vaikystėje emigravusi į JAV. Anna Wigmore buvo natūropatė ir neapdoroto, gyvo maisto bei želmenų sulčių vartojimo pradininkė pasaulyje.
Ketverių metukų Fraseris Boothas iš Škotijos sunkiai susidorojo netgi su pačiomis paprasčiausiomis užduotimis. Kai jam suėjo 18 mėnesių, gydytojai diagnozavo autizmą.
Yra daugybė būdų, kaip galima gydyti širdies priepuolius (infarktą): tai širdies ir plaučių reanimacija, aspirinas, trombus naikinantys preparatai ir panašiai. JAV mokslininkai pasiūlė naują metodą – gydymą šviesa.
Medikai rado naują ir gana netikėtą būdą kovoti su cukriniu diabetu – jie siūlo... vartoti saldainius. Per gerai, kad būtų tiesa? Visa paslaptis glūdi įdare – saldainiai turi būti pagaminti saldymedžio pagrindu. Šis augalas jau daugybę amžių vartojamas liaudies medicinoje kaip vaistas nuo įvairių ligų, o dabar paaiškėjo, kad jis pasižymi dar ir ...
Gyvenime būna situacijų, kai dėl kokios nors priežasties nenorime (arba negalime) naudotis šiuolaikinio mokslo pasiekimais. Tokiais atvejais labai praverčia natūralios priemonės. Kaip ir kada jas naudoti? Štai keli praktiški patarimai.
Sveiko gyvenimo būdo propaguotojams terminas „adaptogenai“ greičiausiai nėra naujas ir nežinomas, bet daugumą kitų žmonių jis trikdo.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.