Kvėpavimas – tai vienas iš tų žmogaus organizmo procesų, kuris nereikalauja didelių pastangų ar ypatingos kontrolės – bent jau iki to momento, kol nepradeda kankinti dusulys. Ši patologija yra susijusi su įvairiais sutrikimais įkvėpimo ir iškvėpimo metu, pakitusiu kvėpavimo gilumu ir dažnumu.
Kosulys – ne tokia jau paprasta problema, kaip daugeliui atrodo iš pirmo žvilgsnio. Ypač jeigu jis stiprus ir ilgai nepraeina. Ką daryti?
Naujieji metai – tai šventė, kuri retai kada apsieina be alkoholio ir su juo susijusių pasekmių. Štai keli liaudiški laiko patikrinti metodai, padedantys palengvinti pagirias:
Akupunktūra – tai tradicinės kinų medicinos metodas, gimęs daugiau kaip prieš 5000 metų. Jis pagrįstas tikėjimu, kad gyvų organizmų kūnuose teka energija „či“. Ji žmogaus kūne cirkuliuoja dvylika nematomų energijos linijų, vadinamų meridianais.
Levandų aliejus – vienas iš seniausių ir didžiausio pripažinimo sulaukusių eterinių aliejų, dėl malonaus ir atpalaiduojančio aromato dažnai naudojamas net gaminti kvepalus. Įrodyta, kad šio aliejaus kvapas ramina ir padeda atsikratyti galvos skausmų, nuovargio, kai kuriais atvejais nemigos ir nervinių sutrikimų.
Kiekvienas iš mūsų (nesvarbu, patinka mums tai, ar ne) gimsta po kuriuo nors iš 12 Zodiako ženklų, ir jis, kaip teigiama, visą gyvenimą daro mums stipresnę ar silpnesnę įtaką, paliesdamas pačias įvairiausias gyvenimo sritis. Sveikata ir arbatos gėrimas – ne išimtis.
Krienų šaknys – tai grožio ir sveikatos šaltinis. Jas galima panaudoti labai įvairiai. Netikite? Tada siūlome įsitikinti!
Kraujagyslių stiprinimas – užduotis, kuri itin aktuali sergantiems cukriniu diabetu ir vegetacine kraujagyslių distonija, taip pat tiems, kuriuos dėl nuolatinio pervargimo ir streso vargina dažni galvos skausmai. Išbandykite šį receptą!
Iš ko kilęs šalavijo pavadinimas? Kokios jo naudingosios savybės? Kaip išsirinkti, kokiomis sąlygomis laikyti ir kaip jį paruošti?
Jei kenčiate dėl artrito keliamų skausmų, šis receptas – kaip tik jums!
Kimus balsas, poreikis nuolat pūsti nosį žmonių akivaizdoje, kurie ir taip šalinasi jūsų it raupsuotojo, – visa tai elementarios slogos simptomai. Bet juos galima įveikti vos per vieną dieną.
Vakarų tradicinė medicina ir toliau neigia žmogaus sąmonės įtaką jo sveikatai, nors jau prieš kelis tūkstančius metų kinai gydė panaudodami či energiją ir atkurdami vidinę harmoniją.
Kai infekcija gerkle nusileidžia žemyn, prasideda laringitas. Balsas tampa kimus arba dingsta visai, gerklę peršti ir niežti, ima kankinti sausas kosulys. Tokiais atvejais galima pasinaudoti šiais patarimais.
Gamta mums siūlo išsigelbėjimą nuo daugybės žmonijai žinomų ligų. Vienas iš unikaliausių ir organizmui naudingiausių maisto produktų yra daiginti kviečiai. Šaunu tai, kad nebūtina kiekvieną kartą bėgti į parduotuvę – daiginti juos nesudėtinga, tad pamėginti gali net vaikai.
Prakaituojančių pėdų problema žinoma daugumai moterų ir vyrų. Kai kas su šia bėda tiesiog susitaiko ir gyvena toliau, kai kas stengiasi aktyviai – tiesa, bergždžiai – su tuo kovoti. Bet ką gi iš tiesų daryti turint tokią bėdą? Ieškoti išeities tradicinėje ir liaudies medicinoje.
Kiekvienuose namuose atsiras priemonių, kurios kuo puikiausiai atstos vaistus, jei neturite galimybės pabėgti iki vaistinės.
Granatai stiprina imunitetą, teigiamai veikia kraują ir inkstų veiklą, gerina virškinimą. Granatų gėrimai pasižymi gydomosiomis savybėmis ir padeda nesusirgti. Jei reguliariai naudositės šiais receptais, žiemą džiaugsitės puikia sveikata!
Sąnarių skausmais skundžiasi ne tik pagyvenę, bet ir jauni žmonės. Netinkamas gyvenimo būdas, per mažai judėjimo arba atvirkščiai – per dideli krūviai po truputėlį naikina sąnarius ir nuolatiniais skausmais apkartina gyvenimą.
Širdies ir kraujagyslių ligos – sveikatos sutrikimas, kasmet nusinešantis daugiausia žmonių gyvybių.