Naujieji metai – tai šventė, kuri retai kada apsieina be alkoholio ir su juo susijusių pasekmių. Štai keli liaudiški laiko patikrinti metodai, padedantys palengvinti pagirias:
Levandų aliejus – vienas iš seniausių ir didžiausio pripažinimo sulaukusių eterinių aliejų, dėl malonaus ir atpalaiduojančio aromato dažnai naudojamas net gaminti kvepalus. Įrodyta, kad šio aliejaus kvapas ramina ir padeda atsikratyti galvos skausmų, nuovargio, kai kuriais atvejais nemigos ir nervinių sutrikimų.
Kiekvienas iš mūsų (nesvarbu, patinka mums tai, ar ne) gimsta po kuriuo nors iš 12 Zodiako ženklų, ir jis, kaip teigiama, visą gyvenimą daro mums stipresnę ar silpnesnę įtaką, paliesdamas pačias įvairiausias gyvenimo sritis. Sveikata ir arbatos gėrimas – ne išimtis.
Krienų šaknys – tai grožio ir sveikatos šaltinis. Jas galima panaudoti labai įvairiai. Netikite? Tada siūlome įsitikinti!
Kraujagyslių stiprinimas – užduotis, kuri itin aktuali sergantiems cukriniu diabetu ir vegetacine kraujagyslių distonija, taip pat tiems, kuriuos dėl nuolatinio pervargimo ir streso vargina dažni galvos skausmai. Išbandykite šį receptą!
Iš ko kilęs šalavijo pavadinimas? Kokios jo naudingosios savybės? Kaip išsirinkti, kokiomis sąlygomis laikyti ir kaip jį paruošti?
Jei kenčiate dėl artrito keliamų skausmų, šis receptas – kaip tik jums!
Kimus balsas, poreikis nuolat pūsti nosį žmonių akivaizdoje, kurie ir taip šalinasi jūsų it raupsuotojo, – visa tai elementarios slogos simptomai. Bet juos galima įveikti vos per vieną dieną.
Kai infekcija gerkle nusileidžia žemyn, prasideda laringitas. Balsas tampa kimus arba dingsta visai, gerklę peršti ir niežti, ima kankinti sausas kosulys. Tokiais atvejais galima pasinaudoti šiais patarimais.
Gamta mums siūlo išsigelbėjimą nuo daugybės žmonijai žinomų ligų. Vienas iš unikaliausių ir organizmui naudingiausių maisto produktų yra daiginti kviečiai. Šaunu tai, kad nebūtina kiekvieną kartą bėgti į parduotuvę – daiginti juos nesudėtinga, tad pamėginti gali net vaikai.
Prakaituojančių pėdų problema žinoma daugumai moterų ir vyrų. Kai kas su šia bėda tiesiog susitaiko ir gyvena toliau, kai kas stengiasi aktyviai – tiesa, bergždžiai – su tuo kovoti. Bet ką gi iš tiesų daryti turint tokią bėdą? Ieškoti išeities tradicinėje ir liaudies medicinoje.
Kiekvienuose namuose atsiras priemonių, kurios kuo puikiausiai atstos vaistus, jei neturite galimybės pabėgti iki vaistinės.
Granatai stiprina imunitetą, teigiamai veikia kraują ir inkstų veiklą, gerina virškinimą. Granatų gėrimai pasižymi gydomosiomis savybėmis ir padeda nesusirgti. Jei reguliariai naudositės šiais receptais, žiemą džiaugsitės puikia sveikata!
Kiekviena gaminti mėgstanti šeimininkė žino, kas yra cinamonas, tačiau neretai pamiršta, kad cinamonas tai ne tik puikus prieskonis, bet ir veiksmingas vaistas.
Morkos – itin naudinga daržovė, padedanti įveikti peršalimo simptomus. Jose esantys vitaminai stiprina imunitetą, tonizuoja organizmą. Jei kasdien suvalgysite iki 500 g morkų, padidinsite organizmo atsparumą peršalimui, infekcinėms ligoms, pagerinsite regėjimą ir sulėtinsite senėjimo procesus, o susirgę greičiau pasveiksite.
Kaip sustiprinti imunitetą? Klausimas aktualus visada, o ypač – šiuo metu. Štai keli receptai.
Jei ketinate pradėti gyventi sveikiau, pats metas išvalyti savo organizmą, atsikratyti šlakų ir toksinų. Štai keli patys geriausi detoksikacijos receptai.
Jeigu jums prasidėjo sloga, sutriko skrandžio veikla, užpuolė alergija arba niežulys, nebūtina pradėti ryti piliules – gali būti, kad efektyvių priemonių rasite ne tik savo vaistinėlėje, bet taip pat ir šaldytuve arba lentynėlėje, kurioje laikote įvairius produktus.
Niekada neišmeskite svogūnų lukštų – tai puiki žaliava namų gamybos priemonėms nuo pačių įvairiausių problemų!
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.