Visiems žinoma, kad norint pašalinti iš organizmo akmenis, šlakus, kitas kenksmingas medžiagas, organų valymas yra tiesiog būtinas. Galvos smegenys – taip pat ne išimtis. Išvalyti jų kraujagysles padės šie receptai.
Norite įveikti slogą? Išbandykite šiuos receptus (tinka ir suaugusiesiems, ir vaikams).
Kosulys – ne liga, o tik jos simptomas, pasireiškiantis peršalus, susirgus bronchitu, tracheitu, pneumonija ir kitomis kvėpavimo takų ligomis. Palengvinti jį galima pačiais įvairiausiais liaudiškais būdais. Štai keli iš jų.
Apie žalių bulvių naudą nuo seno sklando legendos. Ar žinojote, kad šios daržovės padeda nuo artrito, nudegimų, aknės ir kitų problemų? Atrinkome jums kelis paprasčiausius sveikatos receptus – pravers kiekvienam!
Daugybė žmonių nuolat kenčia dėl blogo burnos kvapo, tačiau pripažįsta šią problemą labai nenoriai.
Arbata – išties nuostabus ir nepaprastas gėrimas. Ji ne tik numalšins troškulį, bet taip pat padės užgydyti žaizdas, įveikti peršalimą ir... sulieknėti. Štai šiuo atžvilgiu pačios efektyviausios arbatų rūšys.
Daržovės – vienmečiai, dvimečiai ir daugiamečiai žoliniai augalai. Tai vienintelis maisto produktas, kuriame nėra cholesterino (cholesterolio). Žmogaus organizmas nesugeba sukaupti didesnių biologiškai aktyvių maisto medžiagų atsargų – jas reikia visą laiką papildyti, todėl daržovių turime valgyti kasdien. Kai kurios iš jų pasižymi ir gydomuoju ...
Balso dažniausiai netenkama susirgus laringitu (gerklų gleivinės uždegimu). Problema labai nemaloni, tačiau išsprendžiama.
Bronchitas – bronchų gleivinės uždegimas, dažniausiai sukeliamas virusų arba bakterijų. Jeigu pastebėjote jo simptomus (kosulį, skrepliavimą, dusulį, skausmą už krūtinkaulio, karščiavimą), delsti negalima – reikia imtis priemonių.
Augaliniai aliejai, kitaip nei gyvulinės kilmės rieblai, turi daug organizmo lengvai įsisavinamų polinesočiųjų riebalų rūgščių, jie nenusėda ant kraujagyslių sienelių. Suaugusiam žmogui kasdien rekomenduojama suvartoti po 15 gramų saulėgrąžų arba linų sėmenų aliejaus. O ar žinote, kokiomis kitomis naudingomis savybėmis pasižymi šie produktai?
Amalas – parazitinis augalas, augantis ant įvairių rūšių medžių. Jis yra 30-37 cm aukščio, rutuliškas krūmelis, gyvenantis net iki 70 metų. Dažniausiai amalai auga ant lapuočių (beržų, kriaušių, obelų), rečiau – ant spygliuočių. Didžiausią gydomąją galią turi ant pušų, vaismedžių, ypač – ant obelų, parazituojantys amalai.
Lietuvoje šermukšnių medžiai laikyti meilės ir vaisingumo simboliu, tikėta, kad jie turi galią apsaugoti namus nuo apkalbų ir kitų negandų. Magiška jų galia tikėta ne be reikalo – šermukšniai iš tiesų daro stebuklus, kadangi pasižymi gausybe sveikatai naudingų savybių.
Aukšta temperatūra, kosulys, siaubinga savijauta... Tai tik keli simptomai iš didelės negalavimų puokštės, kurią ruduo ir žiema įteikia dažnam iš mūsų (kartais – ir po kelis kartus). Visa laimė, kad yra natūralių priemonių, kurios efektyviai padeda užkirsti jiems kelią, o apsirgus – greičiau atsistoti ant kojų. Žemiau pateikti geros savijautos r...
Greta namų augantys šermukšniai – gana įprastas reginys: juk nuo seno šie medžiai buvo laikomi šeimos ramybės ir meilės simboliu, be to, pasižymi gausybe naudingų savybių.
Daugelį amžių eukaliptų aliejų žmonija naudojo kaip stiprią antiseptiniu ir valomuoju poveikiu pasižyminčią priemonę. Šiandien jie populiarūs ir vertinami visame pasaulyje.
Mūsų laikais pritrūkus vitamino E daugelis bėga į vaistinę nusipirkti sintetinių papildų, parduodamų kapsulėmis. Žinoma, jie tiki, kad tai jų organizmui bus naudinga. Tačiau ar taip yra iš tiesų? Išsiaiškinkime.
Ką mes žinome apie vitaminą E? Kodėl jis mūsų organizmui toks svarbus? Galima žinoti apytikslį atsakymą, tad išsiaiškinkime keletą dalykų: kas per vienas tas vitaminas E, kuo natūralus skiriasi nuo sintetinio, kokią įtaką jis daro žmogaus organizmui.
Vieni į homeopatiją žiūri labai palankiai, kiti – skeptiškai, tačiau negalima paneigti to fakto, kad ji iš tiesų turi labai daug privalumų. Kokie jie?
Mičigano universiteto epidemiologė Suzanna Zick atliko keturis eksperimentus, norėdama išsiaiškinti, kaip imbieras veikia rytinius negalavimus. Nėščioms moterims keturias savaites buvo duodama po 1000 miligramų smulkinto imbiero arba po 500 miligramų imbierų ekstrakto.
Česnakas – natūrali ir daugeliui tikrai prieinama priemonė, padedanti apsaugoti savo organizmą nuo daugelio problemų. Štai kelios jų savybės, kurias naudinga žinoti.
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą