Blogą kojų kvapą, įtrūkimus ir nepakeliamą niežulį galima įveikti. Sveikos kojos – jūsų rankose!
Esant normaliam atmosferos slėgiui, mus „spaudžia“ 10500 kg oro našta. Tačiau kartais netgi visai nedideli atmosferos slėgio svyravimai ženkliai pablogina savijautą. Kas į šiuos pokyčius reaguoja labiausiai ir kaip sau padėti?
Šiandien daugybė žmonių sutrikusiam regėjimui koreguoti renkasi kontaktinius lęšius. Tačiau ekspertai perspėja: neteisingi lęšių nešiojimo įpročiai ir jų pirkimas iš nepatikimų šaltinių gali sukelti rimtų akių sveikatos problemų.
Didelė dalis žmonių tiki, kad jie tikrai pagerintų savo gyvenimus, jei tik iš kur nors gautų valios. Jei geriau save kontroliuotumėme, tai galėtumėme teisingiau maitintis, reguliariai mankštintis, nustotumėme atidėlioti. Tačiau ar susimąstėme, kas yra valia? Ar tai kažkas, kas įgimta?
Vidutinio amžiaus vyrai, turintys antsvorio ir nebesirūpinantys savimi, rizikuoja tapti antrojo tipo diabeto aukomis labiau, negu tokio paties amžiaus ir kūno sudėjimo dailiosios lyties atstovės. Kodėl? Pamėginkime išsiaiškinti.
Ką daryti, jeigu gražaus stoto vyras virto sunkiai šnopuojančiu storuliu? Skatinimai pasirūpinti savo figūra dažniausiai neduoda jokių rezultatų, todėl moterims tenka viską imti į savo rankas. Ką joms galima patarti?
Maži atlyginimai ir didelės maisto produktų kainos atima iš žmonių galimybę dažniau pasimėgauti įvairiais delikatesais. Viena vertus – tai blogai. Tačiau žiūrint iš kitos pusės – ženkliai sumažėja gana plačiai paplitusios „gurmanų migrenos“ rizika.
Pavasaris – ligų ir epidemijų metas. Tikimybė atgulti į lovą ne vienai dienai gana didelė, todėl šį kartą pakalbėkime apie tai, kaip apsisaugoti nuo gripo ir kovoti su virusais, kol jie nespėjo sukelti rimtų sveikatos problemų.
Yra tokių akimirkų, kurios išlieka vaikų atmintyje visam gyvenimui. Fotografas nusprendė užfiksuoti, kaip plaukioja vaikai. Kol tie maudėsi, fotografas pasidarbavo iš peties. Pažvelkite, kiek pozityvo ir tikrų emocijų jo nuotraukose!
Vidurių užkietėjimas – gana dažna problema, galinti varginti tiek didelį, tiek mažą. Kodėl taip nutinka ir ką reikėtų daryti?
Kas yra migrena? Kaip ir kodėl ji pasireiškia, ką reikėtų daryti priepuolio atveju? Atsakome į dažniausiai iškylančius klausimus.
Šiandien daug kalbama apie miego higieną – kaip, kada ir kiek miegoti, ką daryti, jeigu kankina nemiga ir t.t. Kuo gi gresia nuolatinis neišsimiegojimas?
Namų dulkių erkutės – „baubas“, kurio bijo vis daugiau žmonių. Ar tikrai jos tokios pavojingos? Kaip su jomis kovoti ir apskritai – ką būtina žinoti?
Kiekvienas iš mūsų turi bent po kelis apgamus. Dalis šių darinėlių mus lydi nuo gimimo, kiti gi atsiranda bėgant laikui. Kaip su jais elgtis ir ką reikia žinoti, kad mažutis apgamėlis nepridarytų didelių problemų?
Toksemija – apsinuodijimas kraujo nešiojamais toksinais, patenkančiais į organizmą iš aplinkos arba susidarančiais pačiame organizme (pvz., irstant mikrobams). Pats terminas kilęs iš graikiškų žodžių „toxikon“ (liet. nuodai) ir „haima“. Kaip ir kodėl šis apsinuodijimas pasireiškia ir ką reikėtų daryti?
Priešmenstruacinis sindromas (trumpiau – PMS) – problema, su kuria taikstosi daugelis dailiosios lyties atstovių. Kad ir kokia nerimta ji atrodytų iš pirmo žvilgsnio, tenka pripažinti, kad nemažos dalies moterų gyvenime tas nelemtas sindromas groja pirmuoju smuiku. Ką daryti?
Klaidingas įsitikinimas, kad stomatitu serga tik vaikai, mūsų dienomis vis dar labai gajus, todėl netikėtai užklupus šiai ligai, žmogus pasimeta. Suaugusieji bando gydytis tais pačiais metodais, kokiais gydomi ir vaikai, tačiau nesėkmingai. Kodėl? Priežastis labai paprasta – suaugusiųjų stomatitas skiriasi, yra šiek tiek kitoks, todėl ir priemon...
Gimdymas vandenyje nėra naujas dalykas. Kaip jis vyksta, kokie jo privalumai ir trūkumai? Ką apie tokį gimdymo būdą reikia žinoti?
Kiekvieno žmogaus mitybos poreikiai kinta priklausomai nuo amžiaus ir lyties. Kokių produktų vertėtų į savo racioną dažniau įtraukti dailiosios lyties atstovėms, norinčioms išlikti sveikoms ir energingoms?
Pasivaikščiojimai lauke žiemą nemalonumais baigiasi pradedant mažais vaikais, baigiant garbaus amžiaus žmonėmis. Nuo traumų neapsaugotas niekas. Kaip sumažinti traumos riziką, į ką vertėtų atkreipti dėmesį ir ką daryti, jeigu išvengti traumos vis dėlto nepavyko?
Kaulai yra organizmo kraujo gamykla. Kas sekundę kaulų čiulpai pagamina 3 milijonus raudonųjų kraujo kūnelių