Atėjo ruduo – tai reiškia, kad vieni greitai džiaugsis gelstančiais ir raudonuojančiais lapais, o kitus apims nykuma ir depresija.
Gražios ir sveikos akys – tai aiškus žvilgsnis ir švarus, baltas (net sniego baltumo) akies obuolys. Turėti tokias, atrodytų visai paprasta: vaistinėse šiandien siūlomas gausus akių lašų asortimentas, kurie, pasak gamintojų, panaikina bet kokius paraudimus.
Daugelis iš jūsų puikiai žino, kas yra kaklo skausmai... Kiekvienas galvos krustelėjimas ima atrodyti tiesiog nepakenčiamas: norint pažiūrėti į šoną, tenka arba šnairuoti, arba pasisukti visu kūnu. Bandome gydytis: gerti vaistus, tepliotis kremais ir įvairiais tepalais, apsivynioti kaklą kuo storesniu šaliku, o į gydytoją kreipiamės tik tada, ka...
Anot statistikos, maždaug penktadalis pasaulio gyventojų vartoja tabako gaminius. Pusei rūkorių prognozės ne itin palankios: jiems gresia priešankstinė mirtis dėl su rūkymu susijusių ligų.
Ribinės (kitaip tariant – tranzityvinės, laikinos) naujagimių būklės – tai simptomai, nulemti organizmo adaptacijos ir nereikalaujantys specialaus gydymo. Jie praeina maždaug po 28 dienų.
Antra straipsnio apie moterims naudingas vaistažoles dalis
Moteris vargina įvairūs negalavimai, tačiau daugelį jų įveikti galima natūraliais vaistais.
Statistika rodo, dažniausiai sergama rudenį. Ir tai nė kiek nestebina – juk sąlygos pasigauti ligą yra tiesiog idealios: drėgmė, temperatūrų kaita, šaltas vėjas...
Garsiai prabilti apie šlapimo nelaikymą išdrįsta ne kiekviena moteris, ką jau kalbėti apie vyrus, kurie pagal savo prigimtį turi būti stiprūs, lytiškai pajėgūs, mokėti tramdyti emocijas.
Kokios akių ligos yra pačios populiariausios ir gali atsirasti netgi tuomet, kai regėjimas tiesiog puikus? Egzistuoja daugybė akių ligų. Kai kurios iš jų yra įgimtos, kitos – įgytos. Tarp pastarųjų dažniausiai pasitaiko katarakta, glaukoma ir kai kai kurios uždegiminės ligos, pavyzdžiui konjunktyvitas ir keratitas.
Išvažiavote į sodybą: gaivus, tyras oras, saulė ir maloniai dvelkiantis vėjelis. Šiek tiek pailsėjote, vėliau apibėgote daržus ir nuveikėte kitus “privalomuosius” lauko darbus. Viskas buvo puiku iki to laiko, kai... nugarą pervėrė tiesiog nepakeliamas skausmas. Taip – tai baisusis radikulitas.
Šaltuoju metu laikotarpiu stebimas didesnis ne tik peršalimo ligų, bet ir makšties susirgimų skaičius. Peršalus dažnai tenka naudoti antibiotikus, po kurių prasideda grybelinis makšties uždegimas. Kaip tai susiję?
Maždaug kas dešimta moteris, besikreipianti į gydytoją ginekologą, skundžiasi įvairios kilmės ir pobūdžio makšties ir išorinių lytinių organų uždegimais. Kai kurioms negalavimai kartojasi, karts nuo karto atsinaujina. Kas tai lemia ir kaip sau padėti?
Trumpėjančios dienos ir saulės trūkumas vis labiau primena mums, kad ateina ruduo, o su juo – daugeliui iki skausmo pažįstama vadinamoji „rudeninė depresija“. Kokios šio reiškinio priežastys, kas patenka į rizikos grupę ir kaip sau padėti, jeigu rudeninis slogutis ėmė kamuoti ir jus?
Visai neseniai JAV mokslininkai aprašė naują deprisijos rūšį, kuri pasireiškia ir kaip miego sutrikimai. Tačiau ši nemiga turi keistą pavadinimą – „Elektroninė nemiga“ arba „Elektroninis lunatizmas“.
Ukrainos vadovai ne kartą kreipėsi į pasaulio bendruomenę, prašydami paramos Rusijos agresijos akivaizdoje. Jos kariuomenei trūksta ne tik neperšaunamų liemenių, šalmų ar batų, bet ir maisto bei medicininės pagalbos priemonių.
Nė viena šeimininkė virtuvėje neapsieina be druskos. Be šio taip mums įprasto priedo maistas nebūtų toks skanus, tačiau kalbant apie vaikų mitybą, reikėtų žinoti keletą druskos vartojimo taisyklių.
Šiltuoju metų laiku mes daug keliaujame po Lietuvą, vykstame į svečias šalis. Smagu, kai taip lauktos atostogos praeina sklandžiai, tačiau kartais gerą nuotaiką gali aptemdyti dantų skausmas.
Erekcijos sutrikimai – pats tikriausias siaubas vyrams. Deja, kaltas ne tik amžius, bet ir pašaliniai aplinkiniai veiksniai. Iš esmės vyrų erekcijos sutrikimų priežastis galima suskirstyti į 5 grupes: endokrininius sutrikimus,, kraujotakos sutrikimus, organinius varpos pokyčius, neurologinius sutrikimus ir psichologinius sutrikimus.
Visos mamos ir tėčiai nori, kad jų vaikai augtų sveiki. Kad taip būtų, mažieji šeimos nariai turi gauti visų reikalingų vitaminų. Kur jų yra? Daržovėse. Nuostabu, jei auginate atžalą, kuri noriai kerta morkas, agurkus, pomidorus ir kitas daržoves. Bet nemažai tėvelių augina „ožiukus“, kurie vietoj daržovių porcijos tiesiog primygtinai reikalauja...
60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą