Valgydami dažniausiai net nesusimąstome, kokią naudą skirtingi produktai duoda mūsų organizmams. Šį kartą visą dėmesį skiriame vyrams. Štai 6 produktai, kurie padės išlaikyti gerą sveikatą.
Pasaulyje yra nemažai žmonių, kurie prisijungę „online“ kone kiaurą parą. Realaus gyvenimo jie praktiškai neturi, jo nepastebi. Kas jiems, kad lauke šviečia šilta pavasario saulė, kas, kad bunda gamta, arba atvirkščiai – krinta lapai, praeina ruduo ir prasideda žiema?
Žiemą mūsų organizmas stengiasi sukaupti kaip galima daugiau energijos, reikalingos kovoti su šalčiu. Nenuostabu, kad daugelis šiuo periodu valgo kaloringesnį maistą, ir, žinoma, priauga vieną kitą nereikalingą kilogramą...
Kiekvienai moteriai bent kartą gyvenime sutrinka ciklas – ir tuomet užplūsta panika... Ir tai natūralu, nes daugeliu atveju vėluojančios menstruacijos yra nėštumo požymis. Tačiau kartais pasitaiko priežasčių, neturinčių su juo nieko bendra. Bet kuriuo atveju sutrikęs ciklas visada yra rimtas organizmo signalas, kad kažkas negerai.
Kad akis normaliai funkcionuotų, ji privalo būti nuolatos drėkinama. Šią funkciją atlieka ašarų plėvelė, sauganti rageną nuo išdžiuvimo. Jei akys staiga parausta, jas ima perštėti ar atrodo, kad jose pilna smėlio – tai pirmas signalas, kad akis paprasčiausiai išsausėjo.
Dėl nesunkių negalavimų lietuviai vis dažniau linkę kreiptis pagalbos į profesionalius vaistininkus, teigia specialistai. Dažniausiai kreipiamasi dėl peršalimo ir gripo, taip pat kraujotakos ir širdies sutrikimų, įvairaus pobūdžio skausmo, virškinimo bėdų bei akių sudirginimo.
Vyrų sveikata neapsiriboja vien tik erekcijos buvimu, o jos dingimas dar nereiškia, kad stipriosios lyties atstovas yra „nesveikas“. Vis dėlto tiems, kurie nenori tapti „impotentais“, reikėtų atkreipti dėmesį į šiuos patarimus.
Pažvelkime slapčiomis pro lango kampelį į kiekvienos šeimos rytą. Ir kaip gi jie prasideda? Dažnai su rytine kava, mažiau ar daugiau sočiais pusryčiais, gal net saldžiu desertu? Stop, stop, stop... Kažką praleidome! Kiekviena rytas turi prasidėti nuo pasirūpinimo savimi. Tokie aprašyti pusryčiai nėra labai sveiki ir ypač kenkia dantims. Užbėgant...
Daugeliui iš mūsų bent kartą gyvenime tenka susidurti su laringitu. Kaip jį tpažinti ir kokių priemonių imtis, kas palengvintumėte ligonio kančias?
Naivu manyti, kad laisvinamieji padės išsisukti kaskart, kai tik suskaus pilvą. Tuoj pat kviesk gydytoją, jeigu tokie skausmai tęsiasi ilgiau nei valandą, nepriklausomai nuo to, silpni jie ar stiprūs. Nedelsk! Pasekmės gali būti neprognozuojamos.
Dar senovės gydytojai nustatė, kad limfa teka limfagyslėmis, kurios, kaip ir kraujagyslėmis, išsiraizgiusios po visą mūsų organizmą. Limfagyslių galuose yra mazgai. Kam jie reikalingi?
Visi žinome, kad depresija – sunki ir sunkiai pagydoma liga, su kuria dauguma žmonių taip ir nugyvena, tačiau tai ne visiškai tiesa. Pasirodo, kad, be ilgalaikių depresijų, dar būna ir trumpalaikės, trunkančios vos dieną ar net tik kelias valandas. Jos taip ir vadinamos – mikrodepresijomis.
Pasaulio Sveikatos Organizacijos duomenimis, apie 95 procentai planetos gyventojų yra herpeso nešiotojai – vadinasi, praktiškai kiekvienas mūsų esame užsikrėtę bent vienašio viruso atmaina.
Šiuolaikinis žmogus turi žinoti, kaip nuraminti savo nervus, nes mūsų kasdieniame gyvenime labai daug streso. Jeigu su juo nekovosime, tikėtina, kad anksčiau ar vėliau teks susidurti su rimtomis sveikatos problemomis ir pakliūti į ligoninę. Tad ką gi daryti, kaip sau padėti?
Tikriausiai kiekvienas vaistus geriantis žmogus tiki, kad jie padės įveikti ligą. Deja, rezultatai toli gražu ne visada tenkina, ir kalti dėl to kartais būna ne vaistų gamintojai, o pats vartotojas, vartojantis vienu metu per daug įvairių vaistinių preparatų, tablečių ir lašų...
Mikčiojimas – tikrai ne vieno vaiko problema. Trumpalaikių kalbos sutrikimų pasitaiko daugumai mažųjų. Vieniems mikčiojimas praeina savaime, kitiems negydomas gali likti visam gyvenimui.
Kartais mums skauda galvą, kartais – kamuoja silpnumas. Imame dažniau sirgti, atrodo, kad organizmas nebekovoja su virusais. Visa tai – intoksikacijos požymiai
Kiekvienas žmogus sukurtas džiaugtis gyvenimu, o devyni dešimtadaliai jo laimės priklauso nuo sveikatos: ar darniai veikia organai ir visos sistemos, ar laisvi kanalai, kuriais cirkuliuoja skysčiai ir energija. Ypač mūsų sveikata priklauso nuo to, ar organizmas sugeba neutralizuoti ir pašalinti šlakus ir toksinus.
Miokardo infarktas ištinka, užsikimšus vainikinei širdies arterijai. Krešulys dažniausiai susidaro dėl aterosklerozės susiaurėjusioje arterijoje. Jei trombas nedidelis ir užtveria tik dalį kraujagyslės, susergama nestabilia krūtinės angina (kyla prieš infarktinė būklė) arba ištinka nedidelis širdies infarktas.
Kartais kraujas iš nosies pradeda bėgti visiškai netikėtai. Suaugusieji žino, kad tokius nemalonumus neretai sukelia stresas, padidėjusi įtampa ar tiesiog nuovargis. Tačiau ar vaikams galioja tos pačios priežastys, kaip ir suaugusiems?
Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.