Be baldų namuose negyvensime, juk reikia kažkur ir atsisėsti, ir galų gale – prigulti. Tik štai ar perkant baldą susimąstome, kokią įtaką jis daro mūsų sveikatai? Šį kartą visą dėmesį skiriame minkštiems baldams: lovoms, sofoms, foteliukams...
Gal planuojate romantišką iškylą gamtoje ar vaikų gimtadienį ir ieškote idėjų, kaip nustebinti aplinkinius dailiomis dekoracijos? Pastelinių ledų papuošimai gali tapti vienu šilčiausių ir mieliausių šventės atributų. Jie atrodo taip skaniai ir saldžiai, kad net norisi jų krimstelėti, o pasidaryti sugebės kiekvienas.
Jei prie namų neturite daržo ar gyvenate bute ir nuolat norite pagardinti patiekalus šviežiais ir kvepiančiais prieskoniais, jums pats laikas pradėti auginti savo mini daržiuką. Žaliuojantys prieskoniai ant palangės pamalonins ne tik jūsų skrandį. Nuostabi žalia spalva juk nuteikia pozityviai bei padeda atsipalaiduoti.
Šv. Velykoms artėjant kiaušinių kainos kyla, o šventiniuose stenduose gausu ne tik pačių kiaušinių, bet ir lipdukų jiems puošti bei įvairiausių dažymo priemonių, kurios, nors ir suteikia ryškią spalvą, bet tikrai nėra natūralios. Suprantame, kad norisi susikurti šventę ir stalą papuošti spalvotais margučiais, tad siūlome nerizikuoti savo sveikat...
Pasaulio sveikatos organizacija kaip reikšmingiausius triukšmo šaltinius įvardina ausines, vaikiškus žaislus, šventes, automobilių stovėjimo aikšteles, oro uostus, autostradas, pabrėžia pramoninį ir komercinį triukšmą.
Dantis valomės kasdien, ir ne po vieną kartą. O ar žinojote, kad dantų pastą galima panaudoti ir kitaip?
Patogumų per daug nebūna, todėl šį kartą dalinamės patarimais, kaip pasilengvinti savo gyvenimą.
Mūsų dienomis arbatos plikymas gali būti labai smagus užsiėmimas – tereikia po ranka turėti originalų filtrą. Tokiu „aksesuaru“ galima maloniai nustebinti net patį išrankiausią šio gėrimo mėgėją. Pateikiame kelis pavyzdžius.
Kilimai – vienas būtiniausių namų jaukumo atributų, bet kokią įtaką jie daro mūsų sveikatai? Štai keli faktai.
Ne kartą esame girdėję, kad šiuolaikinio pasaulio problema yra skubėjimas. Įvertinę, kad nuolat skubame, tuojau pat pradedame taisytis: praktikuojame jogą, imame ieškoti savasties seminaruose ir knygose, bendraujame su išmintingais žmonėmis ir darome viską vardan vieno tikslo – savęs įprasminimo.
Gerti degtinės nerekomenduojame, tačiau pasitelkti ją į pagalbą buityje tikrai galite – ji atstoja daugybę priemonių ir tinka pačioms įvairiausioms reikmėms. Siūlome susipažinti su 20 neįprastų (tačiau naudingų žinoti) jos panaudojimo būdų.
Pamokėlė, kaip iš senų žurnalų ir laikraščių pasidaryti krepšelius vazonams, saldainiams ar aksesuarams.
Šiuolaikinių namų virtuvė tiesiog neįsivaizduojama be gartraukio. Juk nei viena namų šeimininkė nenorėtų po kiekvieno maisto gaminimo šveisti nuo garų ir riebalų pageltusių sienų bei lubų. Be to, gartraukis padeda išlaikyti švarų ir gaivų orą.
Pasirodo, mediniais skalbinių segtukais galima ne tik prisegti padžiautus skalbinius, bet ir puošti namus, pasipuošti patiems. Jie gali virsti viskuo, kuo tik užsigeisite: dovanų pakuotės dalimi, vazonu, žvakide, padėklu ar netgi šviestuvu.
Šiltos ir jaukios smulkmenos džiugina akį ir paglosto šidį. Šį kartą siūlome pasidaryti kvapiklį, kurį galėsite pasikabinti bet kur – automobilyje, rūbų spintoje ar tiesiog ant sienos. Pamėginkite – tai visai nesudėtinga, be to, daug mieliau už sintetinius oro gaiviklius.
Sveikiname su gražiausiomis žiemos šventėmis!
Visi puikiai žinome, kad grynas oras yra vienas iš sveikatos šaltinių. Kiekvieną dieną pasivaikščioti miškuose, deja, ne kiekvienam pavyksta. Tuomet belieka pasirūpinti, kad bent jau namuose oras būtų kuo gaivesnis. Ar lango atidarymas – išeitis?
Niekas negali atimti malonumo pasivaikščioti pajūriu ir pasirankioti akmenėlių, tačiau šie namo parsivežti „trofėjai“ dažniausiai neranda savo vietos. Paprastai jie saugomi kokioje nors dėžutėje, bet ilgainiui pamirštami. Įamžinkite šią vasarą ir nustebinkite savo svečius – juk iš tiesų akmenėlių panaudojimo būdų yra devynios galybės! Štai kelio...
Buitinės chemijos yra kiekvienuose namuose, tačiau ja reikia naudotis atsargiai – joje esančios medžiagos gali sukelti daugybę problemų ir ligų: vėžį, diabetą, nevaisingumą. Tokios priemonės tampa netgi nutukimo priežastimi. Kaip rodo Europos aplinkosaugos agentūros surinkti duomenys, sudedamosios buitinės chemijos dalys daro didelę įtaką žmogau...
Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.