Neįsivaizduojate savo gyvenimo be dramų? Tada ši „muilo opera“ jums tikrai patiks: išdidi poniutė už jus indų neišplaus, tačiau patikėkite – ji tikrai nori jums padėti! O jei damos išvaizda atsibos ir norėsite ją pakeisti, padaryti tai labai paprasta – tereikia kitos kempinės!
Fotografė iš Tokijo Akiko, pasirašinėjanti pseudonimu DuPoint, pasidalino nuostabia istorija.
Viso pasaulio filosofai jau tūkstančius metų ieško sveiko ir laimingo gyvenimo recepto. Didelės ir stebuklingos paslapties nėra - svarbu sveikai maitintis, būti aktyviems, puoselėti darnius santykius ir į pasaulį žvelgti su šypsena. Dalinamės 10 paprastų patarimų, kurie tikai pagerins gyvenimo kokybę.
Jei jūsų kas paklaustų, kokius garsus skleidžia ežiukai, tikriausiai įsivaizduotumėte mielą pupsėjimą, tačiau jeigu jums pasakytų, kad išsigandę jie gali rėkti nesavu balsu, turbūt nepatikėtumėte. Šis ežys pakliuvo pas veterinarą. Nors joks pavojus gyvūnui negresia, baimės akys plačios – ežiukas garsiai reiškia savo nepasitenkinimą.
Aistringas fotografas ir naras Elexas Voyeris anksčiau fotografuodavo ryklius, banginius ir kitus vandens gyventojus, tačiau šį kartą susidomėjo sinchroniniu plaukimu. Pažiūrėjus į šias nuotraukas tampa aišku, kodėl... Prieš akis atsiveria visai naujas ir nepažįstamas pasaulis!
Kiekvienas laikantis namuose katę žino, kad ji naktį (arba apie 5 valandą ryto) būtinai įsliūkins į šeimininko lovą, įsitaisys šalia ir užmigs, murkdama į ausį. Kodėl ji taip elgiasi?
Ši žavi mažylė vardu Luna. Kartą, vaikščiodama su šeimininku, ji išsigando pravažiuojančio automobilio, pabėgo ir pasiklydo. Visa laimė, kad ji turėjo elektroninę identifikavimo mikroschemą (buvo „čipuota“) – tai padėjo greitai surasti savininkus.
Katinui, praėjusių metų balandžio mėnesį nukentėjusiam ant geležinkelio bėgių ir netekusiam užpakalinių kojų, pasisekė – bulgarų veterinaro Vladislavo Zlatinovo dėka murklys gali vėl džiaugtis visaverčiu gyvenimu.
Rankų darbo muilas gali atrodyti itin netikėtai ir originaliai – pavyzdžiui, kaip tikri vaisiai ar štai šie pyragaičiai. Pasisemkite įkvėpimo ir eksperimentuokite – juk jūsų kūriniai gali pradžiuginti ne tik jus, bet ir jūsų draugus bei artimuosius!
Pinigėlių mėtymas į fontaną – populiari tradicija, kuri Tailande gyvenantiems jūriniams vėžliams gali baigtis labai nelinksmai. Kovo pradžioje universitete Chulalongkorn 25-ų metų vėžliui buvo atlikta operacija – jos metu iš skrandžio pašalinta 915 monetų (iš viso – beveik 5 kg. Daugelis iš jų jau spėjo pradėti rūdyti).
Kačių šeimininkai patvirtins: jos puikiai ramina ir moka atsipalaiduoti. Bet tiesa ta, kad šį meną puikiai įvaldę ir kiti gyvūnai. Jeigu jums po ilgos darbo dienos skauda nugarą ir maudžia kaklą, imkite pavyzdį iš šių nuotraukų veikėjų!
Jei jus kankina pavasarinė depresija ar tiesiog nėra nuotaikos – šis smagus nuotraukų rinkinukas tikrai privers jus šyptelėti!
Nacionalinio vėžio instituto bendruomenė iškilmingai pažymėjo prof. Elenos Moncevičiūtės-Eringienės, įžymios mokslininkės imunologės, originalios vėžio atsiradimo teorijos, kad vėžys – tai lėtiniam žalojimui atsparių ląstelių evoliucinė atmaina, autorės bei nenuilstančios sveikos gyvensenos propaguotojos, 90-ąjį jubiliejų.
Baltme (vitiligo) serga ne tik žmonės, bet ir gyvūnai. Štai keli labai įdomūs ir neįprasti pavyzdžiai.
Suomių fotografui Juuso Hämäläinenui – tik 21-eri. Visų fotografijos gudrybių ir subtilybių jis mokosi pats. Nors jis sėkmingai save realizuoja įvairiuose fotografijos žanruose, pirmenybę vaikinas vis dėlto teikia peizažams – šie išeina tiesiog pasakiški...
Kompanija „Dot“ sukurė laikrodžius akliesiems ir silpnaregiams. Vartotojai gali patys pasirinkti, kokiu greičiu keisis simboliai, sudaryti iš iškylančių taškelių (Brailio raštas).
Viešbutis „Catzonia“, pirmasis pasaulyje 5 žvaigždučių viešbutis katėms, įsikūrė prie Kvala Lumpūro (Malaizija). Jame – virš 30 10.7 kv. m ploto numerių. Kačių savininkai gali užsakyti numerį savo augintiniams nuo 3 valandų iki 1 metų, pats brangiausias atsieitų 37.50 $ už naktį. Viešbučio svečiai maitinami 3 kartus per dieną, gali žaisti žaidim...
Japonijoje sparčiai populiarėja naujas terapijos metodas otonomaki – pavadinimą galima išversti kaip „suaugusiųjų vystymas“. Pratimai, atliekami prižiūrint patyrusiam instruktoriui, padeda pagerinti laikyseną, po gimdymo įveikti pečių, nugaros ir klubų skausmus.
Charbino (Kinija) zoologijos sodo lankytojai atkreipė dėmesį į tai, kad čia gyvenantys amūriniai tigrai priaugo daug nereikalingo svorio. Tiksli tokių permainų priežastis nežinoma, tačiau dabar gyvūnai, užuot lakstę ir šokinėję, tik tingiai vartosi nuo vieno šono ant kito.
Chemoterapija – nemaloni procedūra, bet turbūt dar nemalonesnės jos pasekmės. Ypač kenčia dailiosios lyties atstovės, kurios visada nori jaustis ir atrodyti gražios. Tai suprasdama, šio video veikėjos dukra Nadina, profesionali visažistė, nusprendė padaryti mamai malonią staigmeną ir savo pavyzdžiu įkvėpti tūkstančius moterų, kovojančių su vėžiu.
Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus