Daug informacijos apie žmogų suteikia ne tik jo apranga, elgesys, mėgstama muzika, bet ir... parašas. Kokias charakterio ypatybes jis išduoda?
Su pirmaisiais pavasario spinduliais daugelio iš mūsų gyvenime kažkas ima keistis – mes jaučiamės laimingesni, džiugiai nusiteikę... Ore, net jeigu pavasario dar ir nematyti, jau užuodžiame permainas.
Daugelis iš mūsų neįsivaizduoja ryto be puodelio kavos. Apie šio gėrimo naudą nuomonės vis dar išsiskiria.
Žalioji arbata tapo neatsieja šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalimi. Europiečiams ji žinoma jau ne vieną amžių, o Rytuose nuo seno buvo naudojama kaip vaistas nuo įvairių ligų.
74-erių australą Jamesą Harrisoną galima laikyti tikrų tikriausiu herojumi. Per pastaruosius 54 savo gyvenimo metus jis išgelbėjo gyvybę maždaug 2 milijonams naujagimių, rašo odditycentral.com.
Kava visada, o ypač šiuo metu – kultas. Nepaisant daugybės legendų, pirmą kartą kavamedis buvo aptiktas Etiopijoje, I a. pr. Kr. Tačiau kava kaip gėrimas pradėta vartoti tik XII a., na, o XVIII a. kava tapo populiari visame pasaulyje.
Mūsų protėviai žinojo, kad visiškai normalu, jog vienu dienos metu jaučiamės žvalūs, o po valandos kitos – jau mieguisti. Tačiau šiuolaikiniai žmonės per nuolatinį skubėjimą pamiršta net ir tai, kaip smarkiai mūsų savijautą veikia organizmo bioritmai. O juk jeigu gyventume pagal juos, galėtume ne tik optimizuoti savo dienotvarkę, bet ir sulėt...
Ryžiai – ne mūsų kraštų grūdinė kultūra, tačiau greta bulvių ir grikių užima išties garbingą vietą. Pateikiame apie juos 10 įdomių faktų.
Gerti kavą ar ne – kiekvieno teisė rinktis. Ji turi savų privalumų ir trūkumų, tad karas tarp jos mėgėjų ir kritikų greičiausiai nesibaigs niekada. Ir visai nesvarbu, kurią pusę palaikote – šie faktai bus įdomūs visiems.
Kasdien prausiatės po dušu, plaunate galvą šampūnu, kruopščiai šveičiate dantis ir atliekate gausybę kitų asmeninės higienos ir švarinimosi procedūrų? Taip, visa tai padeda palaikyti švarą ir kovoti su bakterijomis, bet ir... gali jus tiesiog pražudyti!
Vienintelis rūpestis, kurį daugeliui kelia plaukai, yra stiliaus. Kankinamės svarstydami, ar juos kirpti trumpai, ar auginti ilgesnius, garbanoti arba tiesinti, dažyti ar leisti žilti natūraliai. Bet ekspertai sako, kad plaukai gali suteikti mums itin vertingos informacijos. Jų, taip pat skalpo, būklė yra puikus sufleris, galintis įspėti apie pa...
20 vėžiu sergančių pacientų buvo pakviesti į studiją. Jiems padarė šukuosenas ir makiažą, bet jų buvo paprašyta nežiūrėti. Juos pastatė priešais vienpusį veidrodį, už kurio stovėjo fotografas. Jo užduotis – įamžinti laimės ir nerūpestingumo akimirką, priversti pamiršti ligą – bent sekundei...
Nubudimas – tikriausiai vienas iš pačių nemaloniausių rytinių dalykų (ypač tuo atveju, jeigu iš sapno pažadina šaižus žadintuvo signalas). Nesvarbu, ar iš karto jį išjungiate ir keliatės, ar atidedate skambutį dar kuriam laikui – jūsų elgesys gali nemažai papasakoti apie jūsų asmenybę.
Tikri herojai nedėvi ryškiaspalvių triko ir neturi supergalių... Jie nepastebimai gyvena tarp mūsų.
Antra straipsnio dalis.
Tikėti horoskopais ar ne – kiekvieno teisė rinktis. Tačiau pasiskaityti vis tiek įdomu... O gal išsipildys?
Tikriausiai kiekvienam yra tekę girdėti posakį: „esi tai, ką valgai“. Niekas nepaneigs, kad graikiniai riešutai panašūs į smegenis – ir, kas įdomiausia, iš tiesų yra joms labai naudingi. Tokių pavyzdžių galima rasti ir daugiau. Toliau pateikiame keletą itin paplitusių maisto produktų, kurie ne tik primena žmogaus organus, tačiau taip pat padeda...
Japonai mėgsta pokštauti, juoktis patys ir juokinti kitus – net apsilankymą pas gydytoją jie sugeba paversti tikra siaubo komedija... :)
Jeigu pastebėjote, kad plaukai jau ne tokie stiprūs, kaip anksčiau, praranda savo žvilgesį, atrodo blankūs, trapūs ir ėmė slinkti, nenusiminkite – šią problemą galima išspręsti. Greičiausiai jums tiesiog trūksta kai kurių vitaminų.
Viskas mūsų organizme paklūsta tam tikram ritmui: širdis, plaučiai ir raumenys... Vidaus organų aktyvumas taip pat nevienodas skirtingu paros metu – pavyzdžiui, naktį sulėtėja pulsas, nukrenta kūno temperatūra.
Širdies ir kraujagyslių ligos – sveikatos sutrikimas, kasmet nusinešantis daugiausia žmonių gyvybių.