Jei esate labai nedidelio ūgio arba atvirkščiai – per daug aukšti, tikriausiai ne kartą esate girdėję ne visuomet maloniai skambančių pravardžių, pavyzdžiui “nykštukas” arba “žirafa”. O ar kada nors susimąstėte, kad nuo ūgio priklauso net jūsų sveikata?
Vakarų mokslininkai išsiaiškino, kad kartais netgi nekaloringas maistas gali būti išties sotus. Buvo sudarytas produktų, darančių tik teigiamą poveikį, aštuntukas. Visi jie suteikia organizmui energijos ir puikiai malšina alkį.
Kad ir kokie būtų išsilavinę ir protingi šių laikų žmonės, tiesa ta, kad kasdieniame gyvenime be prietarų vis dėlto neapsieinama. Štai keletas pačių įdomiausių ir keisčiausių.
Žmogaus smegenys – be galo sudėtinga ir iki galo neištirta struktūra. Štai keli įdomūs faktai.
Kiekvienas iš mūsų yra vienintelis, nepakartojamas, labai sudėtingas ir iki galo nepažintas organizmas. Štai keli įdomūs faktai.
Šimtametis Faudzha Singh – vienas iš seniausių pasaulio maratoninikų. Paklaustas, kokia jo ilgaamžiškumo paslaptis, vyras atsako: reikia visada mąstyti pozityviai ir nesistengti pakeisti to, kas ne tavo jėgoms. Jis taip pat pataria sportuoti ir taisyklingai maitintis.
Žmogaus organizmas yra sudėtingas ir nepakartojamas. Ko apie jį nežinome?
Gudrus triukas posūkyje padėjo dviratininkui aplenkti du priešininkus ir pirmam kirsti finišo liniją.
Savaime suprantama, kad problemos savaime niekur nedings, todėl būtina imtis jas spręsti ir ieškoti tikrųjų jų atsiradimo priežasčių. Gali būti, kad netgi teks kreiptis į psichologą, kad šis padėtų susivokti savyje.
Ar jums pažįstama situacija, kuomet ima spausti laikas, o reikalai taip ir nejuda iš vietos, nes tiesiog negalite prisiversti jų imtis? Jūs suvokiate, kad padaryti vis tiek reikės, tačiau atidėliojate iki paskutinės akimirkos...
Nepraeinantis silpnumas, apatija, depresija... Gydytojai tik skėsteli rankomis – žmogus lyg ir sveikas, bet jam kažkas negerai. Taip atrodo lėtinio nuovargio sindromas, ir gydyti jį reikia ne vaistais, o poilsiu.
Toks ir kišenėje tilptų :)
Nežinant, kas iš tiesų pavaizduota šiose nuotraukose, gali kilti ir ne pačių gražiausių minčių. Iš tiesų fotografijose, darytose 1945 metais Rumunijoje, matote, kaip čigonai gydo reumatizmą.
Darbinė aplinka, garsų atžvilgiu, labai priklauso nuo žmogaus charakterio ir įpročių. Vieni tiesiog negali dirbti be švelnaus muzikinio fono, o kitiems net ir labai tyli muzika visiškai neleidžia susikaupti, kliudo mąstyti.
Sportas - sveikata. Tą žino net vaikai!
Kiek kartų gyvenime stebėdami reklaminius paveiksliukus varvinote seilę, o nusipirkę tikrai nelikote sužavėti prekinės išvaizdos? Taip, reklama visuomet meluoja...
Maždaug trečdalis moterų bent porą kartų per savaitę eina miegoti nenusivaliusios makiažo, net žinodamos, kad tai gali turėti labai nemalonių pasekmių.
Yra gražių, šiltų ir net labai artimų žmonių, kurie lyg kempinė susiurbia visas mūsų jėgas. Neapsigaukite – tai gali būti kaukėti energetiniai vampyrai. Kaip nuo jų apsisaugoti?
Kasmet rūkymas nusineša apie 6 mln. žmonių gyvybių. Užuot moralizavę, parodysime šias reklamas – gal šįvakar surūkysite bent dviem cigaretėmis mažiau...
Ir šeima, ir sveikata – tai dalykai, kuriuos, deja, dažniausiai įvertiname tik tada, kai...
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.