Mėgautis lauko malonumais – ir smagu, ir sveika. Gryno oro nauda organizmui yra nenuginčijama, tai patvirtins ir bet kuris gydytojas. Tiesa, didžiąją dienos dalį leidžiant uždarose erdvėse, pamirštame, kaip svarbu daryti pertraukas ir bent trumpam iškišti nosį į lauką, prisėsti ant greta darbo ar namų esančio suolelio, pievutės. Tokią praktiką m...
Į gyvūnų prieglaudą Leksingtone (JAV) dėžę atnešusi moteris pasakė, kad nori atiduoti savo jūrų kiaulytes. Personalas tikėjosi, kad graužikų bus 2-3, tačiau smarkiai apsiriko.
Jeigu pažvelgtumėme į savo eilinę dieną iš šalies, veikiausiai nustebtume pamatę, kiek daug laiko praleidžiame uždarose erdvėse. Namai, automobilis, autobusas, mokykla ar darbas – tai tarsi užburtas ratas, į kurį įsisukę prarandame vieną didžiausių malonumų atšilus orams – buvimą lauke.
Šio šuns šeimininkas ilgai gulėjo ligoninėje ir per tą laiką smarkiai sublogo. Nenuostabu, kad keturkojis geriausią savo draugą pažino ne iš karto – iš pradžių šuo aplojo ir pabandė išvyti iš savo kiemo „įsibrovėlį“, tačiau išgirdęs tokį pažįstamą balsą galiausiai suprato, kas šis žmogus.
Daugiau nei pusė rūkančiųjų (59%) norėtų mesti rūkyti, rodo reprezentatyvi Lietuvos gyventojų apklausa. Tačiau dažniausiai žmonės įvardija, jog jiems tai padaryti trukdo susiformavę įpročiai, valios trūkumas, patiriamas stresas ar kitų įtaka, atskleidžia „Acetium Lozenge“ užsakymu „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa. „Šios priklausomybės ne ką le...
Retomis ligomis serga beveik 36 mln. Europos gyventojų. Nors jos pasižymi nedideliu sergančiųjų skaičiumi, tačiau Lietuvoje jų gydymo situacija yra pakankamai gera – inovatyvus gydymas kartais gali būti prieinamas net tais atvejais, kai liga diagnozuojama vos vienam pacientui šalyje.
Laikas – nenugalima jėga, tačiau stebėti ją gali būti labai įdomu. Fotografė Josephine Sittenfeld 2000-aisiais fotografavo savo draugus ir bendrakursius. Šios nuotraukos daug metų dulkėjo spintoje, kol fotografei nekilo mintis jas atkurti – po 17 metų tie patys žmonės beveik tomis pačiomis aplinkybėmis atrodo jau kitaip...
Šis katinėlis Merlinas turi daug pravardžių: vieni jį vadina zombiu, kiti – Nakties Karaliumi, dar kiti – ateiviu ar giliavandene žuvimi... Iš tikrųjų viskas daug paprasčiau: jis tiesiog gimė aklas.
Draudimai, susiję su rūkymu, turėtų paskatinti rūkyti mažiau arba net atsisakyti šio žalingo įpročio, tačiau tai – ne tik paauglių ar neišmanančiųjų problema, ir medicininės žinios apie rūkymo žalą dar nieko nereiškia... Vis daugiau atliekamų tyrimų rodo, kad tarp rūkančiųjų – nemaža dalis medikų.
Nors depresija puikiai pažįstama daugeliui, universalaus būdo ją įveikti nėra. Kiekvienas su ja kovoja savaip: kažkas geria antidepresantus, kažkam padeda bendravimas su artimaisiais ar kelionės, dar kiti pirmenybę teikia gyvūnų terapijai... Pavyzdžiui, amerikietis Joie Henny tikina, kad jam ligą padeda įveikti... aligatorius.
Šiuo laikotarpiu užgulusi, varvanti ir paburkusi nosis, čiaudulys kamuoja daugelį. Sloga, dar kitaip vadinama rinitu – tai nosies ertmės gleivinės uždegimas, kurį diagnozuoti ypač paprasta, tačiau į šį susirgimą numoti ranka nederėtų.
Kartais net ir menkiausi sveikatos sutrikimai gali sukelti rimtų negalavimų. Štai, kad ir paprasčiausia sloga, prasidedanti visai nekaltai: skystos gleivingos išskyros teka iš nosies, vargina nosies užgulimas, retkarčiais ašaroja akys, kankina čiaudulys. Taigi, atrodo, nieko čia baisaus.
Žiema – nuostabus metų laikas, tačiau patinka jis ne visiems... Pasiilgote pavasario? Jūs tokie ne vieni! Dalinamės šypseną keliančių nuotraukų rinkinuku!
Nors dažnai sakoma, kad katės yra labai savarankiškos ir egoistės, ir kad iš tikrųjų jos nieko nemyli, tai nėra tiesa. Savo meilę jos parodo skirtingais būdais – tereikia suprasti jų kalbą. Jei abejojate, ar jūsų katė myli jus – siūlome tai sužinoti!
Namuose, darbe, svečiuose – kur bebūtumėme, mes visur stengiamės įsitaisyti taip, kaip mums patogiausia. Ar žinote, ką šios pozos išduoda aplinkiniams?
„Lenino tabletės“, „adolfas“, „zelionka“, vidurių lašai ar vitamino C žirneliai – nemaža dalis vyresnio amžiaus šalies gyventojų, užsukusių į vaistinę, vis dar teiraujasi šių sovietmečiu populiarių vaistų. Pasak geriausios šalies vaistininkės Kristinos Vaičaitienės, žmonės taip bando ieškoti jaunystės eliksyro ir tikisi, kad prieš 30 metų padėję...
Per didelis svoris – ne tik žmonių, bet neretai ir jų augintinių problema. Štai kodėl korėjiečiams kilo mintis sukurti treniruoklį antsvorio turinčioms katėms.
Nėštumas – išties jaudinantis įvykis ir nepaliekantis abejingų įvykis. O kaip į tokią žinią reagavote ar reaguotumėte jūs?
Galima sakyti, kad laikas – tai turbūt pats brangiausias ir sudėtingiausias dalykas pasaulyje, ir neaišku, ar mes iki galo jį kada nors suprasime. Kažkam metai pralekia kaip viena akimirka, kažkam dienos ir mėnesiai trunka metus. Šis nuotraukų rinkinukas leis jums pajusti laiko tėkmę, padės pažvelgti į gyvenimą kitu kampu ir galbūt padaryti koki...
Apsilankymai pas odontologą ir mūsų dienomis mažai kam kelia pozityvias emocijas – ką jau kalbėti apie žmones, kurie gyveno prieš kelis šimtus ar net tūkstančius metų. Užtenka pažiūrėti, kaip dantis gydydavo ir protezuodavo senovėje, kad suprastumėte: šiuolaikinė odontologija ne tokia baisi, kaip galvojate.
Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto