Dailusis čiuožimas – išties akį džiuginanti sporto šaka. Čia reikia ne tik fizinio pasirengimo ir ištvermės, bet ir gracijos, sugebėjimo pajusti savo partnerį, įsijausti į muziką... Tokie pasirodymai gali tiesiogine šių žodžių prasme užgniaužti žadą – taip ir nutiko, kai ant ledo pasirodė Vanessa James ir Morganas Cipresas. Nenuostabu, kad ši po...
Fizikui energija yra darbingumas. Matematiškai darbingumas apibrėžiamas kaip atstumas, kurį objektas gali keliauti veikiamas tam tikros jėgos. Labai nuobodūs apibrėžimai, tiesa? Kur kas įdomiau, kaip energija veikia jogoje. Kaip jos gauti ir kaip panaudoti savo siekiamiems tikslams įgyvendinti? Yra paprastas būdas suprasti energiją iš jogos pers...
Daugelis iš mūsų vis žada, bet taip ir neprisiruošia gyventi sveikiau. Bendrovės „Samsung“ užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad net 58 proc. visų apklausoje dalyvavusių respondentų nesportuoja ir neužsiima jokia fizine veikla.
Joga ir pilates dažnai yra gretinamos, nes iš šalies atrodo, kad užsiėmimų metų atliekami panašūs pratimai. Tačiau takoskyra tarp jų yra didžiulė. Kiekvienas jogos ar pilates užsiėmimas skiriasi vienas nuo kito, tad išvardinti esminius skirtumus ganėtinai sudėtinga, bet dažniausiai kylančius klausimus pamėginsime aptarti.
Lengva išlikti dvasingam ir harmoningam, jei visą dieną praleidi Himalajuose medituodamas. Bet kaip išlaikyti darną ir vidinę ramybę tuomet, kai kiekvieną dieną eini į mokslus ar darbą, augini vaikus, bendrauji su ne visada geranoriškai nusiteikusiais žmonėmis ir turi pasirūpinti galybe kitų „žemiškų“ reikalų? Nuolatos patiriamas stresas neišven...
Esame pratę nuolat aktyviai veikti, atkakliai siekti, greitai spręsti. Jau vien skaitant šiuos žodžius ne vienam kyla įtampa. Ar žinote, kas nutinka, kai styga pernelyg įsitempia? Teisingai – ji nutrūksta. Apie tai, kad skubai atsverti visada reikalinga pauzė, apie antiperfekcionizmą ir savęs priėmimą kalbamės su charizmatiška, stiprų humoro jau...
Žiūrint iš šalies, PortDeBras treniruotė atrodo kaip grakštus šokis. Choreografiniai judesiai sukuria iliuziją, kad užsiėmimas – itin lengvas. Tačiau treniruotės metu dirba daug raumenų grupių, judesius stengiamasi atlikti pilna amplitude, mokomasi valdyti kvėpavimą, gebėjimą jausti kūną erdvėje, atsipalaiduoti, intensyviai deginami riebalai. Po...
Jei esate iš užsispyrėlių, pasirengusių viskam, kad tik pasiektų trokštamų rezultatų, šis video – kaip tik jums! Siūlome 1 valandos ir 20 minučių trukmės treniruotę. Per šį laiką sudeginsite net 1000 kcal!
Visuomenėje sėkmingu žmogumi dažnai laikomas tas, kuris sugebėjo nustebinti pasaulį savo talentais ar pasiekimais ir tokiu būdu, savaime suprantama, užsitikrinti materialinę gerovę. Su sėkme asocijuojasi prabangių namų savininkai, vairuojantys Mersedes Benz bei dėvintys dizainerių etiketėmis pažymėtus drabužius.
Rytuose kvėpavimas laikomas geros savijautos pagrindu, svarbesniu netgi už mitybą. Pagal tai, kaip žmogus kvėpuoja, galima spręsti, kaip jis gyvena, kokia yra jo sveikatos būklė. Kvėpuojame visi, tačiau ar visi išnaudojame kvėpavimą kaip įrankį, galintį padėti išsigydyti ligas ir kurti norimą realybę?
Kineziterapeutai dažnai kalba apie tai, kad tam, kad žmogus užsitikrintų gerą fizinę būklę, jam būtinas visapusiškas judėjimas ir joga negali suteikti to, ką suteikia kitokio pobūdžio fizinė veikla. Tai reiškia, kad greta jogos mes turime ir, pvz., aktyviai vaikščioti, plaukioti, lankyti pilates, aerobikos užsiėmimus ir pan. Kaip yra iš tiesų?
Sutikite: labai apmaudu, kai labai stengiatės, o rezultatų – nematyti. Taip gali nutikti ir sportuojant: liejate prakaitą sporto salėje, maitinatės sveikai, bet jokio progreso. Ar ką nors darote netinkamai?
Žiemos šventės neįsivaizduojamos be gausaus vaišių stalo. Kaip po jų nepriaugti nereikalingo svorio?
Dažnai žmonės įsivaizduoja, kad joga – ne jiems. Tačiau, jei jiems pavyksta sudalyvauti kokybiškai vedamoje jogos asanų pamokoje, jie nustemba, kokia joga tolima nuo jų įsivaizduotosios, ir kokia ji jiems priimtina.
Jei svajojate turėti stiprų ir gražų kūną, mankštintis po 10 minučių kasdien neužteks – turėsite tam skirti daugiau laiko. Siūlome išbandyti pratimų kompleksą, padėsiantį jums per 45 minutes sudeginti net 500 kcal!
Greitis, dinamiškumas, konkurencija – vakarietiškame pasaulyje vyraujančios vyriškosios YANG energijos apraiškos. Bet be atvangos būti YANG'iškoje energijoje negalime. Būtinai turime rasti balansą ir skirti dėmesio moteriškajai YIN energijai – su savo lėtumu ir įsiklausymu į tai, kas vyksta, ji gali pailsinti mūsų mintis ir vėl įkvėpti aktyviai ...
Siekti karjeros šiais beprotišku greičiu besikeičiančiais laikais tampa vis sunkiau ir sunkiau. Tai ypač sudėtinga nuosavą verslą turintiems žmonėms, kurie retai kada suranda bent minutę poilsio – juk jie negali pasitraukti iš nuolat ko nors reikalaujančios verslininko rolės. Fizinis ir emocinis išsekimas tampa kasdienybe, o dažna tokio gyvenimo...
Pirmadienį PPC „Ozas“ įsikūręs „VS-fitness“ sporto klubas šventė savo penktąjį jubiliejinį gimtadienį. Klubo vadovė Kristina Mikalauskienė dėkojo ir džiaugėsi savo didele trenerių komanda, tarp kurių visi savo srities profesionalai, ir ištikimais klubo nariais.
Šis pratimų kompleksas neatima daug laiko ir nereikalauja jokių papildomų priemonių. Stebuklingų rezultatų 3 minučių treniruotės pasiekti nepadės, tačiau jei laikotės dietų ir skaičiuojate kiekvieną kaloriją, pasiekti svajonės bus lengviau.
Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.